Рус
Укр

Стаття

Відеоспостереження для комерційних підприємств

Videonablyudenie-dlya-kommercheskih-predpriyatij-banner
 1. Відеоспостереження для комерційних підприємств: навіщо потрібні камери на складі або виробництві?
 2. Організація систем відеоспостереження на виробництві, які переваги?
 3. Встановлення відеоспостереження на підприємстві
 4. Встановлення відеоспостереження на підприємстві
 5. Відеоспостереження за працівниками норма чи порушення законодавства?

Відеоспостереження для комерційних підприємств: навіщо потрібні камери на складі або виробництві?

Сучасні технології, наприклад, аналітика руху, розпізнавання облич та інші, роблять системи відеоспостереження потужним інструментом для підвищення ефективності та контролю безпеки на виробництві.

Організація систем відеоспостереження на виробництві, які переваги?

Организация систем видеонаблюдения на производстве

Організація відеоспостереження на виробництві, якщо налаштувати все правильно, допомагає власникам бізнесу забезпечити автоматизацію наступних процесів:

 • Безпека персоналу. Системи відеоспостереження допомагають забезпечити контроль за дотриманням правил безпеки та запобігати потенційним загрозам.

 • Захист майна. Відеоспостереження для підприємства – раціональне рішення для запобігання крадіжкам, вандалізму та несанкціонованому доступу до складських чи виробничих приміщень.

 • Контроль виробничих процесів. Відеоспостереження для бізнесу дозволяє моніторити робочі процеси в реальному часі, що сприяє ефективності організації та управління виробництвом.

 • Автоматизація обліку та контролю. Якщо інтегрувати камери в системи керування (складом, виробництвом тощо) можна автоматизувати деякі процеси, покращити логістику та підвищити ефективність роботи.

 • Дотримання нормативних вимог. У деяких галузях існують суворі правила та нормативи, які потребують дотримання певних стандартів безпеки та контролю. Відеоспостереження може допомогти у дотриманні цих вимог та наданні документації у разі аудиту чи перевірки.

 • Допомога у розслідуваннях спірних чи надзвичайних ситуацій. У випадку інцидентів, таких як крадіжки, аварії або проблеми з якістю продукції, відеозаписи можуть бути важливими доказами під час розслідування, що допомагає виявити відповідальних та вжити заходів.

Встановлення відеоспостереження на підприємстві

Основні вимоги, які слід врахувати під час обрання камер відеоспостереження для виробничих цілей.

 • Роздільна здатність камери. Для виробничих цілей рекомендується вибирати камери з роздільною здатністю від Full HD (1080p) і вище, особливо якщо важливе розпізнавання облич або деталізація об'єктів.

 • Тип камери. IP-камери надають більше можливостей для віддаленого доступу та керування.

 • Вид камери. Для моніторингу внутрішніх приміщень можна використовувати звичайні купольні або циліндричні камери. IP-камери зовнішнього відеоспостереження повинні мати відповідний клас всепогодного захисту (IP65, IP66).

 • Стійкість до негативних зовнішніх дій. Переконайтеся, що вибрані камери можуть справлятися з умовами виробництва, такими як вібрації, пил, волога та температурні коливання.

 • Дальність огляду. Визначте, яку дальність огляду потрібно для конкретних завдань. Використовуйте камери з відповідним фокусуванням та об'єктивами.

 • Віддалений доступ та аналітика. Розгляньте можливість інтеграції камер із системами віддаленого доступу та аналітичними інструментами, такими як розпізнавання осіб, детекція руху тощо.

 • Запис та зберігання даних. Подумайте про те, як здійснюватиметься запис та зберігання відео даних. Рекомендується використовувати мережеві відеореєстратори (NVR) або хмарні рішення для надійного зберігання даних.

Вибір системи відеоспостереження для промислових підприємств потребує ретельного аналізу потреб виробництва.

Щоб купити камери відеоспостереження в цех або на склад, рекомендуємо звернутися до фахівців, які мають досвід встановлення систем відеоспостереження на виробництві.

Відеоспостереження для складу та виробництва, де рекомендовано встановлювати камери?

Организация систем видеонаблюдения на производстве

Перед тим, як купити та встановити систему відеоспостереження для складу або виробництва, визначте цілі та завдання, які повинні виконувати камери на складі та у виробничих приміщеннях. Виходячи з цього, фахівці монтажники визначать кількість та тип обладнання, а також складуть схему розташування камер відеоспостереження.

Загальні рекомендації, де встановити камери відеоспостереження на виробництві:

 • Зони входу та виходу. Камери, встановлені на вході/виході до приміщення, допоможуть контролювати переміщення, враховувати час приходу/догляду співробітників працювати, запобігти несанкціонованому вторгненню тощо. Наприклад, зовнішня камера відеоспостереження з моторизованим об'єктивом може автоматично аналізувати всі пересування в зоні огляду, а також має функцію розпізнавання облич.

 • Зони збереження матеріальних цінностей. Відеоспостереження в зонах зберігання сировини та готової продукції допомагає запобігти розкраданню, а також розв'язувати спірні питання, які можуть виникнути в процесі взаємодії між виробничими ділянками або пересування на склад готової продукції. Користь від встановлення відеоспостереження на виробництві набагато вища, ніж ціна камери, яка автоматично визначає «чорний» та «білий» списки для посиленого контролю доступу до місць зберігання матеріальних цінностей.

 • Транспортні маршрути. Охопіть камерами місця руху вантажних машин, навантаження та вивантаження товарів, щоб контролювати переміщення товарів та забезпечити безпеку працівників. Рекомендуємо встановити комплект відеоспостереження (4 та більше) зовнішніх камер із функцією розпізнавання номерних знаків.

 • Зони збирання та виробництва. Встановіть камери на ділянках збирання та виробництва для моніторингу робочих процесів та контролю якості. Крім того, купольна IP камера з функцією надсилання тривожних повідомлень допоможе оперативно реагувати у разі надзвичайних ситуацій (аварія, пожежа та ін.)

 • Периметр та зовнішні зони. Встановіть IP камери зовнішнього відеоспостереження по периметру території складу або виробничих приміщень, щоб відстежувати дії зовні, та запобігати несанкціонованому доступу

Важливо також підключити відеоспостереження до моніторів та/або системи запису для належного моніторингу та архівації відеоматеріалів. Не забувайте про технічне обслуговування та оновлення обладнання для підтримки його працездатності.

Відеоспостереження за працівниками норма чи порушення законодавства?

Організація відеоспостереження на виробництві в Україні має відповідати законодавству та дотримуватися прав та приватності працівників.

Закон України "Про захист персональних даних" регулює збирання, обробку та зберігання особистих даних. Перед встановленням камер необхідно отримати згоду працівників на запис та обробку їх персональних даних. Дотримання цієї вимоги дуже важливе.

Забезпечте обмежений доступ до записів із камер, щоб лише авторизовані особи могли переглядати відео. Це важливо для захисту конфіденційності даних.

Дотримуйтесь термінів зберігання відеозаписів, встановлених законодавством, і регулярно знищуйте старі записи, якщо вони більше не потрібні.

Якщо для встановлення відеоспостереження використовуються сторонні послуги, укласти відповідні договори, в яких вкажіть обов'язки щодо дотримання законодавства про захист даних.

Компанія GreenVision надає послуги зі встановлення відеоспостереження на промислових підприємствах

Наші фахівці мають величезний практичний досвід та зможуть поставити систему відеоспостереження на виробництві, виходячи з індивідуальних потреб вашого об'єкта.

Щоб залишити заявку щодо купівлі обладнання та встановлення відеоспостереження на підприємстві, переходьте за посиланням.

Ми рекомендуємо

Читайте також:
Videonablyudenie-dlya-kommercheskih-predpriyatij-banner

Стаття

Відеоспостереження для комерційних підприємств

Відеоспостереження- інструмент для підвищення ефективності та контролю безпеки на виробництві.

Smart cameras

Новини

Розумні камери з розпізнаванням облич і автомобільних номерів: як технології допомагають запобігати аваріям на дорогах?

Нова система дає змогу в 100 разів швидше виявляти об'єкти, зменшуючи при цьому обсяг переданих даних і необхідні обчислювальні потужності без втрати точності. Це значно підвищує безпеку, як для водіїв, так і для пішоходів, особливо на високих швидкостях.

Omnilert announced the integration

Новини

Як нове програмне забезпечення посилює безпеку IP відеоспостереження?

Компанія Omnilert оголосила про інтеграцію із програмним забезпеченням для управління відео (VMS) Hanwha Vision Wisenet WAVE. Системи, побудовані на базі IP камер, допоможуть урятувати життя у разі проникнення озброєної людини на територію об'єкта.