Комплекти відеоспостереження

Акція
Новинка
Закінчується
Автономний комплект відеоспостереження на 2 IP камери 4MP з ДБЖ GV-IP-K-W91/2
Новинка
Комплект відеоспостереження на 12 камер GV-IP-K-W84/12 5MP
Новинка
Комплект відеоспостереження на 16 камер GV-IP-K-W83/16 5MP
Комплект відеоспостереження на 4 камери GV-IP-K-W75/04 5MP
Комплект відеоспостереження на 4 камери GV-IP-K-W74/04 5MP
Комплект відеоспостереження на 9 камер GV-IP-K-W77/09 5MP
Комплект відеоспостереження на 9 камер GV-IP-K-W78/09 5MP
Комплект відеоспостереження на 2 камери 5MP (Ultra AI) GV-IP-K-W80/02
Автономний комплект відеоспостереження на 2 IP камери 5MP з ДБЖ GV-IP-K-W93/2
Комплект відеоспостереження на 6 камер GV-IP-K-W76/06 5MP

Комплекти відеоспостереження

Відеоспостереження відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки різних об'єктів. Сучасні комплекти камер відеоспостереження обладнані широким набором інтелектуальних функцій та здатні вирішувати такі завдання:

 • Контроль безпеки об'єкта. Навіть недорогий комплект відеоспостереження забезпечує постійний контроль того, що відбувається на об'єкті, що знижує ризик злочинів, вторгнень та інших надзвичайних подій. Система відеоспостереження із запобіжною табличкою, розташована на об'єкті, здатна відлякати дрібних хуліганів та інших потенційних зловмисників.

 • Допомога у розслідуванні злочинів та вирішенні спірних ситуацій. Повний комплект відеоспостереження обладнано функцією архівації відеозаписів на жорсткий диск, картку пам'яті або хмарне сховище. У разі виникнення інциденту записи з камер можуть бути важливими доказами виявлення винних осіб і розслідування події.

 • Автоматичний моніторинг бізнес-процесів та робочих місць. На виробничих підприємствах комплект камер для відеоспостереження може використовуватися для контролю роботи персоналу, процесів виробництва, і навіть забезпечення безпеки робочих місць. Автоматичний аналіз за допомогою штучного інтелекту допомагає виявляти вузькі місця в роботі чи процесах та оптимізувати їх для підвищення ефективності та продуктивності.

Де використовують комплекти відеоспостереження GreenVision?

Комплекти відеоспостереження для дому

Щоб забезпечити цілодобове спостереження на прибудинковій території, достатньо купити комплект відеоспостереження для котеджу на 4 камери. Мешканці будинку зможуть контролювати те, що відбувається, та своєчасно запобігати випадкам хуліганства або злодійства.

Системи відеоспостереження допомагають контролювати та дисциплінувати домашній персонал (няня, прибиральниця, садівник та ін.)

Відеоспостереження для квартири

Допомагають забезпечити безпеку власника квартири та його майна. Комплекти відеоспостереження IP використовують для контролю сторонніх, які намагаються отримати доступ до дверей та загального моніторингу навколишнього простору.

Набір відеоспостереження для дачі

Наприклад, комплект відеоспостереження на 8 камер забезпечить можливість віддаленого моніторингу дачі без власника, що допомагає запобігати крадіжкам або вторгненням на територію.

Власники дач використовують готові комплекти відеоспостереження IP для моніторингу стану свого саду або городу, а також контролю найманих працівників при проведенні сільськогосподарських робіт.

Комплекти відеоспостереження для офісу, магазину, складу тощо.

Забезпечують контроль за безпекою співробітників та майна. Набір камер відеоспостереження можна використовувати для контролю доступу співробітників та відвідувачів до офісних приміщень, наприклад, через системи розпізнавання осіб.

Комплекти відеоспостереження із вбудованою аналітикою допомагають оптимізувати робочі процеси та сприяють підвищенню ефективності роботи персоналу. Наприклад, аналіз купівельної поведінки допомагає покращити сервіс.

Комплект відеоспостереження на 2 камери з функцією розпізнавання автомобільних номерів можна використовувати для відстеження вантажопотоку та оптимізації процесів прийому та відвантаження товарів.

Набір відеоспостереження для школи, лікарні та інших громадських закладів.

Наявність відеоспостереження у школі чи лікарні демонструє турботу про безпеку та благополуччя дітей, відвідувачів та персоналу.

Аналіз відеоданих допомагає покращити процеси управління, наприклад, контроль доступу, організація простору тощо.

Що входить до комплекту системи відеоспостереження?

Відеореєстратор - основний елемент будь-якого комплекту відеоспостереження. Від моделі відеореєстратора залежить тип і функціональність готового рішення для контролю вашої безпеки.

 • Гібридні відеореєстратори забезпечують спільну роботу камер з різними способами сканування та передачі відео.

 • Комплекти відеоспостереження на основі мережевих відеореєстраторів використовують для побудови єдиних мереж відеоспостереження на віддалених один від одного об'єктах.

 • Комплект відеоспостереження Wi-Fi працює на основі мережевого відеореєстратора (NVR).

Камери відеоспостереження (дротові та бездротові) для дому або офісу бувають декількох типів і обираються за принципом сумісності з відеореєстратором.

 • Гібридні камери відеоспостереження здатні передавати сигнали кількох типів (AHD, CVI, TVI, Analog (CVBS)), що дозволяє доукомплектовувати та вдосконалити застарілі аналогові системи відеоспостереження. Низькі ціни та відмінна якість зображення – основні переваги гібридних систем контролю безпеки.

 • Комплект IP відеоспостереження будується на основі NVR реєстраторів та IP камер.

 • Бездротові Wi-Fi камери використовують у місцях, де складно чи неможливо прокласти додаткову лінію кабелів (наприклад, пам'ятки архітектури тощо). Комплект бездротового відеоспостереження по Wi-Fi здатний вирішувати найскладніші завдання контролю та забезпечення безпеки на будь-яких об'єктах.

В асортименті GreenVision можна знайти та купити відеоспостереження з реєстратором та картою пам'яті.

Для зручності монтажу в комплектацію входять блоки живлення, з'єднувальні кабелі, розгалужувачі, що дозволяють підключити декілька відеокамер до одного реєстратора та інші матеріали, необхідні для з'єднання обладнання у повноцінну систему відеоспостереження.

Обладнання для відеоспостереження

5 причин купити GreenVision

 1. Висока якість та сучасні технології. Бренд GreenVision – це багаторівнева система контролю якості та тестування обладнання, виходячи з трендів на ринку відеоспостереження та споживчого попиту.

 2. У нас можна купити комплект відеоспостереження за низькою ціною. Ми імпортуємо обладнання безпосередньо від виробника, що дозволяє нам зберігати стабільний баланс ціни та якості.

 3. Кваліфікована служба технічної підтримки. Перед тим, як здійснити покупку, ви завжди можете розраховувати на консультацію наших фахівців щодо вибору обладнання.

 4. 100% виконання гарантійних зобов'язань. Усі комплекти відеоспостереження: бездротові, гібридні та IP мають гарантію від виробника щонайменше 12 місяців (залежить від моделі).

 5. Возможность заказать установку комплекта видеонаблюдения «под ключ». В компании работают высококвалифицированные специалисты – монтажники, которые помогут спроектировать и установить готовые комплекты системы видеонаблюдения на вашем объекте.