Рус
Укр

Гібридні камери відеоспостереження

Гібридні камери відеоспостереження

Гібридні камери відеоспостереження – універсальне обладнання, яке підтримує різноманітні технології передачі даних.

Поєднання можливостей кількох типів передачі сигналу дозволило виробникам досягти максимуму можливостей при експлуатації та гнучкості у поєднанні обладнання у гібридних системах відеоспостереження.

Гібридні внутрішні та вуличні камери сумісні з такими типами відеореєстраторів:

  • DVR – аналоговий
  • CVR-формат HDCVI
  • AVR – формат AHD
  • TVR – формат Turbo-HD

Отже, гібридна камера 4&1 може працювати як AHD камера, аналогова камера, CVI камера або TVI камера.

Додаткові функціональні можливості гібридних камер відеоспостереження GreenVision:

  • Режим день/ніч, який дозволяє перемикатися з кольорового на чорно-біле зображення як в автоматичному, так і в ручному режимі. Крім цього, гібридні відеокамери оснащено інфрачервоним підсвічуванням, яке забезпечує чіткіше зображення у темний час доби.
  • Багатомовне ОСД меню.
  • Режим зменшення шуму.
  • Налаштування та регулювання посилення зображення та ін.

Де можна використовувати гібридні системи відеоспостереження?

Гібридні відеокамери можна використовувати для встановлення на вулиці та всередині приміщень. Найчастіше гібридні камери зовнішнього відеоспостереження використовують у системах, де потрібно вирішувати різні завдання на деяких ділянках одного об'єкта спостереження.

Наприклад, одна камера повинна розпізнавати номери автомобілів, а інша просто показувати ділянку та контролювати пересування по об'єкту без деталізації зображення. Для ведення спостереження на другій ділянці необов'язково купувати дорогу камеру. Щоб з'єднати кілька камер з різними форматами зображення в одну мережу, використовуються гібридні системи відеоспостереження.

Гібридні відеокамери для внутрішнього та зовнішнього спостереження використовують для встановлення у великих магазинах, багатоповерхових офісних центрах, на автостоянках, у складських та виробничих приміщеннях, приватних будинках тощо.

Чому вигідно купити вуличну камеру відеоспостереження в Україні на офіційному сайті GreenVision:

  1. Усі моделі проходять кілька етапів вхідного контролю якості продукції від спеціалістів технічного департаменту компанії GreenVision
  2. Кожен покупець отримує офіційну гарантію від виробника на строк не менше 12 місяців3. Вигідна ціна на всі моделі гібридних камер відеоспостереження