Комплекти контролю доступу

Комплект домофону з WiFi контролером та двома моніторами GV-512
Комплект домофону WIFI з врізним електроригельним замком GV-511
Комплект контролю доступу з електромеханічним замком GV-511
Автономний комплект СКУД із магнітним замком 280кг GV-506
Комплект контролю доступу з електроригельним замком GV-513
Комплект СКУД з домофоном та магнітним замком 280кг GV-509
Комплект контролю доступу з електромеханічним замком GV-512
Антивандальний комплект СКУД із магнітним замком 280кг GV-507

Комплекти контролю доступу

Системи контролю та управління доступом – високотехнологічні рішення, які використовують для посилення безпеки приміщень шляхом обмеження або дозволу доступу до певних зон, а також контролю відвідувань.

СКУД (системи контролю доступу) в Україні

Переваги встановлення та використання

Комплект системи контролю та управління доступом може працювати як автономний СКУД або стати частиною комплексного забезпечення безпеки та ефективності в різних сферах.

Встановити СКУД можна вдома, в офісі, на виробничих об'єктах, складах та в інших місцях задля:

 • Контролю безпеки. Навіть найпростіша система СКУД забезпечує надійний захист від несанкціонованого доступу до зон підвищеного контролю. Система контролю доступу за картками дозволяє здійснювати моніторинг та запис подій для ідентифікації потенційних загроз.

 • Віддаленого відчинення дверей. Установка під ключ СКУД системи в під'їзді багатоповерхового будинку або на воротах приватного котеджу дозволяє відвідувачам впускати не залишаючи житлових приміщень.

 • Запобігання втратам і крадіжкам. Автоматизований контроль доступу до приміщення спрощує процес входу для авторизованих користувачів та запобігає проникненню на об'єкт сторонніх осіб, що сприяє запобіганню розкраданням матеріальних чи інтелектуальних цінностей.

 • Аудиту робочого часу співробітників. Системи доступу та контролю робочого часу дають змогу відстежувати, хто, коли й де отримував доступ та створювати звіти для обліку активності відвідувань.

 • Керування робочими процесами. Система контролю та управління доступом на підприємстві допомагає оптимізувати контроль приходу працівників на роботу та облік відпрацьованого часу. Інтеграція СКУД із системою відеоспостереження дозволяє аналізувати робочі процеси, використовуючи інформацію для підвищення продуктивності персоналу та покращення якості обслуговування клієнтів.

Комплектуючі для СКУД: обладнання систем контролю та керування доступом

Домофони та панелі виклику

Домофон встановлюють усередині приміщення. Він призначений для спілкування із відвідувачами. Пристрій обладнано екраном, на якому можна побачити відвідувача, динаміком та мікрофоном для спілкування, а також кнопкою керування доступом.

Викличні панелі встановлюють біля входу до будівлі або на воротах. Це пристрої, за допомогою яких відвідувачі можуть повідомити про свою присутність. Сучасні СКУД обладнані камерою, мікрофоном та динаміком, щоб простіше було ідентифікувати відвідувача.

Ключі та замки

Готова система контролю та управління доступом, у комплекті якої є замки, керовані електронікою, електромеханічні або електромагнітні, має декілька варіантів ідентифікації відвідувачів:

 • класичні англійські ключі, що використовуються у електромеханічних замках;
 • брелоки та магнітні карти, що містять інформацію для доступу;
 • безконтактні карти, які використовують радіочастотні технології;
 • біометричні системи: ви можете купити СКУД з відбитком пальця або з функцією розпізнавання облич.

Контролери СКУД, клавіатури та кнопки виходу

Контролери - пристрої контролю доступу автоматично приймають рішення про надання або обмеження доступу на основі даних (перепусток, біометричних даних, кодів).

Клавіатури використовуються для введення кодів доступу до системи, коли користувач вводить унікальний код входу до приміщення.

Кнопки виходу встановлюються всередині приміщення та використовуються для розблокування дверей або воріт для виходу. Це зручно для забезпечення вільного виходу з приміщення.

Замовити СКУД під ключ GreenVision

Чому це вигідно?

 • Можливість купити СКУД недорого. Комплекти контролю доступу GreenVision – це ідеальний баланс: ціна/якість.
 • Кваліфікована допомога у виборі автоматизованої системи контролю доступу, виходячи з цілей та завдань споживача.
 • Надаємо послуги монтажу та налаштування обладнання.
 • Діють програми «миттєва розстрочка» та «оплата частинами».
 • Гарантія якості та технічна підтримка.