ПРО КОМПАНІЮ

ПРО КОМПАНІЮ

Гуртові закупівлі

для Монтажників

Контакти

Наша компанія працює на ринку
з 2014 року, за цей час ми:

350 тыс
камер

Встановили понад 350 000 камер відеоспостереження на різних об`єктах.

25 сервис

Більше 25 магазинів і сервісних центрів по всій Україні.

187 співробітників

Більше 187 монтажників і монтажних організацій співпрацюють з нашою компанією.

ГОРДІСТЬ НАШИХ РОБІТ

Одеський академічний театр опери та балету
– один з найзнаменитіших театрів Європи знаходиться під надійним контролем відеокамер ТМ GreenVision.
Готель "Grand Pettine"
Наші системи відеоспостереження забезпечують безпеку 90 комфортабельних номерів, конференційної зали на 200 осіб, ресторану та банкетного залу на 250 персон та територію пляжу.
Мережа кафе "Жарю Парю"
Ця мережа кафе швидкого харчування користується популярністю серед одеситів та гостей міста вже понад 10 років. Відеоспостереження від ТМ GreenVision забезпечує контроль персоналу і безпеку відвідувачів кафе.
Ресторан "Яхта"
Модне місце для розваг з рестораном і пляжним клубом. Безпеку гостей забезпечує висока якість систем відеоспостереження від GreenVision.

Щоб ознайомитися з умовами співробітництва, вартістю продукції, програмою лояльності для постійних партнерів, а також подати заявку, заповніть та надішліть форму, яка знаходиться на сторінці

для Монтажників

МИ СПІВПРАЦЮЄМО З...

ТМ GreenVsion, надійний постачальник обладнання для систем відеоспостереження та СКУД, запрошує до співпраці на взаємовигідних умовах:

Щоб ознайомитися з умовами співробітництва, вартістю продукції, програмою лояльності для постійних партнерів, а також подати заявку, заповніть та надішліть форму, яка знаходиться на сторінці

для Оптових покупців

НАШІ ФАХІВЦІ

Білокур Владислав

Консультант з продажу обладнання

Відмінно знає асортимент продукції. Завжди допоможе Вам підібрати найбільш відповідний варіант. В результаті, ви купите навіть те, чого не планували та найголовніше, залишитеся задоволені. Дуже любить свою сім`ю. Використовує камери ТМ GreenVision у себе вдома.

Логутенко Дмитро Ігорович

Технічний експерт з систем відеоспостереження

Уважно вислухає вашу проблему і швидко знайде рішення. Доступно пояснить, що треба зробити, опише алгоритм дій. Позитивний. Не любить говорити телефоном з невдоволеними клієнтами, тому прикладає максимум зусиль, щоб відсікти неякісну продукцію до того, як вона потрапить в продаж.

Детальніше познайомитися з командою GreenVision, Ви можете перейшовши за посиланням

Контакты

Безкоштовна доставка

Новою поштою від 2000 грн

Каталог