Замки

Топ продажів
Електромагнітний замок GV-LEMG-60 Silver
Топ продажів
Замок електроригельний GV LEMR-112
Топ продажів
Електромагнітний замок GV-LEMG-180 Silver
Новинка
Закінчується
Електроригельний врізний замок GV-LEMR-100A
Новинка
Замок електромеханічний (накладний) GV LEMch-110 Black
Закінчується
Електромагнітний замок GV-LEMG-280ST Black
Новинка
Замок електромеханічний (накладний) GV LEMch-111 Stainless Steel
Електромагнітний замок GV-LEMD-280 Silver
Новинка
Електроригельний врізний замок GV-LEMR-100B
Замок електромагнітний GV LEMG-180
Замок електромагнітний GV LEMG-350D
Замок електромеханічний GV LEMch-106B (накладной)
Замок електромеханічний (накладний) GV LEMch-108B
Замок електромеханічний GV LEMch-105B (накладной)
Замок електромагнітний GV LEMG-280D

Замки

Система контролю та управління доступом — це все те, що допоможе налаштувати під свої потреби системи захисту та відеоспостереження. Відеодомофони, контролери, безконтактні карти та ключі допоможуть контролювати доступ до території, що охороняється. Електромеханічні замки на двері та на хвіртку захищають приміщення від проникнення зловмисників. Кнопки вільного виходу роблять користування зручнішим та допомагають автоматизувати контроль за дверима.

Сучасні системи контролю доступу

Крім того, що допомагають контролювати відвідувачів та надавати доступ, також допомагають контролювати час приходу на роботу або вести облік робочого часу співробітника. У цьому допомагає електромагнітний кодовий замок із кнопкою контролю для виходу та входу з приміщення. Це можливо завдяки програмному забезпеченню, яке фіксує час зчитування перепустки або іншого пристрою.

Автономні системи контролю доступу дозволяють заощаджувати на утриманні вахтера або адміністратора і повністю виключити людський фактор. Тому СКВД більш надійні та не вимагають постійного контролю з боку людини.

Основні завдання СКУД

Основне призначення системи контролю та управління доступом СКУД:

 • права доступу в обмеженої кількості осіб;

 • часткове обмеження територіально чи за часом;

 • система контролю доступу та обліку робочого часу;

 • доповнення чинного захисту: сигналізація, охорона, пожежна безпека;

 • моніторинг відвідуваності;

 • захист від проникнення сторонніх осіб на приватну територію;

 • коригування робочого графіка та оптимізація роботи;

 • система контролю входу виходу;

 • відеоспостереження за вхідними дверима.

Сигналізація та системи відеоспостереження працюють по всій території чи периметру. Контролюють вхідні двері, щоб надати доступ тим, хто має дозвіл і заборонити стороннім.

Система контролю доступу на двері

Для контролю дверей використовуються кнопки виклику, карти доступу, ключі, у тому числі безконтактні. У випадку кнопки виклику система, зазвичай, оснащується домофоном. У сучасних моделях використовується відеодомофон, часто із кольоровим екраном.

Принцип роботи електромеханічного замка полягає в тому, що спочатку система ідентифікує, аналізує права доступу, а потім вирішує надавати доступ чи ні. Якщо ні — сигнал або індикація повідомляє про заборону.

Купити кнопку виходу скд варто для приміщень з великою прохідністю. Вона встановлюється всередині будівлі та відкриває двері після сканування руки чи предмета.

Безконтактна кнопка виходу відкриває електромагнітний замок безпечно з погляду гігієни — не потрібно торкатися ручки або кнопки, яку відкриває багато людей за день.

Сенсорна кнопка вихід може підключатися також до відеодомофона, контролера, засуву та контролювати вихід з території. Такий замок можна відкрити, просканувавши перепустку або безконтактний ключ.

Засоби й системи контролю та управління доступом для різних приміщень

Для різних приміщень СКУД може виконувати різні завдання. Встановлюватися на вхідні двері, прохідні, проїзди. Крім електромагнітного замку, домофону та кнопки, системи контролю доступу до офісу часто складаються з:

 • ідентифікатора — ключа з правом пропуску;

 • зчитувача — пристрій, який отримує дані з ідентифікатора;

 • контролера, який обробляє дані з контролера та «приймає рішення» дати доступ чи ні.

Система контролю та управління доступом у школі може бути підключена до турнікета та вести облік часу, коли учень зайшов до школи та залишив її. Сучасні технології дозволяють надсилати батькам повідомлення через чат-бота та бути в курсі переміщень дитини.

Система контролю доступу в приміщення готелів може встановлюватися не тільки на ресепшн, а й на в'їзді. Це допоможе не лише контролювати кількість відвідувачів, а й інформувати про кількість вільних паркомісць на стоянці.

Замки, кнопки, контролери та СКУД системи ви знайдете в магазині GreenVision. В асортименті електромеханічні замки з різними характеристиками. Професійну консультацію завжди можна отримати за номером: +38(080)021-85-36.

Переходьте до каталогу. Порівнюйте та замовляйте. Це допоможе автоматизувати пропускну систему та рівні доступу.