Мережеве обладнання

Топ продажів
POE інжектор GV-001/04
Топ продажів
Монтажний пояс для інструментів
POE подовжувач GV-01\03
Комутатор мережевий POE GV-016-D-09+2P
Комутатор мережевий GV-001-H-05P
Закінчується
Комутатор мережевий POE GV-008-D-08+2PG
Новинка
POE подовжувач GV-01\04
Комутатор мережевий GV-002-H-08P
POE інжектор 48V-0.5A
З'єднувач кабельний герметичний GV-RJ45
Закінчується
POE ретранслятор GV-003/01
Закінчується
Комутатор мережевий POE GV-018-AI-8+1PG
Закінчується
Волоконно-оптичний набір інструментів
Інструмент для обтиску RJ45 у чохлі
Новинка
Закінчується
Тестер CCTV IPC-1910 Plus
Новинка
PoE тестер GV-812
Інструмент для зачистки кабелю
Конектор кольоровий RJ45 8P8C UTP Cat.5E (100 шт)
Вимірювач оптичної потужності
Закінчується
Кабельний з'єднувач RJ45 8P8C
Інструмент для зачистки кабелю Stripper Q100
Інструмент для обтиску RJ45

Мережеве обладнання

Мережеве обладнання для систем відеоспостереження використовується для передачі сигналу та здійснення зв'язку між усіма компонентами системи (камери відеоспостереження, відеореєстратори тощо).

Що входить до обладнання відеоспостереження?

Для забезпечення стабільної та ефективної роботи системи відеоспостереження всі компоненти мають бути сумісні між собою та підтримувати однакові стандарти та протоколи зв'язку. 

При монтажі та підключенні камер відеоспостереження використовують такі типи мережного обладнання:

1.Пасивне обладнання передає сигнали без зміни їхньої форми чи посилення. Воно не здатне забезпечувати керування трафіком, аналіз та фільтрацію даних, тому воно часто використовується для простих мереж, в яких немає великої кількості пристроїв або високої швидкості передачі даних. Пасивне мережеве обладнання не містить електронних компонентів та не потребує електричної енергії для роботи. До пасивного обладнання відносять:

  1. Кабелі: патч-кабелі, кручена пара, оптичні кабелі та інше
  2. Разъемы: RJ45-роз'єми, SC-роз'єми, ST-роз'єми тощо
  3. Разветвители: розгалужувачі крученої пари (splitter), оптичні розподільники та ін.

2. Активне мережеве обладнання здатне обробляти дані, керувати трафіком та покращувати продуктивність мережі. Це робить його ідеальним для використання у професійних системах відеоспостереження з великою кількістю камер високої роздільної здатності. Активне мережеве обладнання - це:

  • Мережевий комутатор управляє трафіком даних у мережі та забезпечує високу продуктивність системи відеоспостереження.
  • Роутер для відеоспостереження (маршрутизатор) використовується для визначення оптимального шляху передачі даних та забезпечує зв'язок через Інтернет. 3G-4G роутер для камер та систем відеоспостереження використовують для створення бездротових мереж відеоспостереження.

Під час підключення системи відеоспостереження важливо використовувати спеціальний інструмент.

Інструмент для кабелю , що це таке?

Спеціальний інструмент для проводів використовується для підключення кабельних з'єднань у різних комунікаційних системах, таких як системи відеоспостереження, СКУД, сигналізація, мережа Інтернет та ін.

Інструменти для обтискання кабелю дозволяють закріплювати RJ-45-конектори на кінцях кабелю відповідно до вимог стандарту TIA/EIA-568.

Інструменти для зачистки кабелю дозволяють очищати кінці кабелів від ізоляції, щоб забезпечити надійний контакт між кабелем та конектором.

Обжимний інструмент також використовують для ремонту пошкоджених кабелів. Якщо кабель має потертість або злам, його можна обрізати та підготувати до нового з'єднання за допомогою інструменту для зачистки.

Використання спеціальних інструментів для кабелю гарантує надійне та стабільне з'єднання, що забезпечує високу якість передачі сигналу від камер відеоспостереження до реєстратора.

5 причин купити комплект мережевого обладнання в офіційному інтернет-магазині GreenVision:

  • Ідеальний баланс: ціна/якість. У нас можна купити вуличний Wi-Fi роутер для відеоспостереження та інше обладнання, ціна безпосередньо від виробника.
  • Кваліфікована допомога у виборі. Наші фахівці допоможуть обрати обладнання й нададуть кваліфіковану консультацію щодо монтажу та налаштування системи відеоспостереження для дому чи офісу.
  • Надаємо послуги монтажу та налаштування обладнання. Професійні монтажники швидко та якісно встановлять систему відеоспостереження на Вашому об'єкті.
  • Декілька способів оплати замовлення: передплата, оплата на картку, післяплата, а також «миттєва розстрочка» і «оплата частинами» від ПриватБанку.
  • Гарантія якості та технічна підтримка. Надаємо офіційну гарантію від виробника на все обладнання терміном від 12 місяців (залежно від моделі).