Відеореєстратори

Топ продажів
IP відеореєстратор 4-канальний 8MP NVR GreenVision GV-N-I015/04
Топ продажів
IP відеореєстратор 32-канальний 12MP NVR GreenVision GV-N-I018/32
Закінчується
Гібридний відеореєстратор 16-канальний 5MP GHD GreenVision GV-A-S043/16
Закінчується
Гібридний відеореєстратор 4-канальний 8MP AHD GreenVision GV-A-S044/04 4K (Lite)
Новинка
IP відеореєстратор 16-канальний 12MP NVR GreenVision GV-N-I017/16 12MP (V2)
Новинка
IP відеореєстратор 32-канальний 12MP NVR GreenVision GV-N-I018/32 12MP (V2)
Закінчується
IP відеореєстратор 8-канальний 8MP NVR GreenVision GV-N-G011/08
IP відеореєстратор 128-канальний 12MP NVR GreenVision GV-N-I023/128
IP відеореєстратор 9-канальний 8MP NVR GreenVision GV-N-S012/09 (Lite)
Гібридний відеореєстратор 4-канальний 5MP GHD GreenVision GV-A-S041/04
Гібридний відеореєстратор 8-канальний 5MP GHD GreenVision GV-A-S042/08
IP відеореєстратор 32-канальний 8MP NVR GreenVision GV-N-S014/32 (Lite)
IP відеореєстратор 9-канальний 5MP NVR GreenVision GV-N-E004/9 1080P
IP відеореєстратор 8-канальний 12MP NVR GreenVision GV-N-I016/08
IP відеореєстратор 16-канальний 8MP NVR GreenVision GV-N-G005/16
IP відеореєстратор 64-канальний 8MP NVR GreenVision GV-N-G009/64
IP відеореєстратор 32-канальний 5MP NVR GreenVision GV-N-S002/32
IP відеореєстратор 8-канальний 5MP NVR GreenVision GV-N-S010/08 (8POE)
Гібридний відеореєстратор 16-канальний 5MP GHD GreenVision GV-A-S040/16

Відеореєстратори

Відеореєстратори для камер нагляду встановлюються у квартирах та приватних будинках, в офісах й магазинах, на виробничих та будівельних майданчиках, у державних установах та на інших об'єктах.

Відеореєстратори – ключовий компонент системи відеоспостереження, що забезпечує її ефективне функціонування.

Функції відеореєстратора у системі відеоспостереження:

 • Запис відео. Відеореєстратор для гібридних та IP камер записує та зберігає архіви відеозаписів на внутрішніх жорстких дисках, знімних носіях або у хмарних сховищах.

 • Управління даними. У меню відеореєстратора можна встановити різні формати запису відео, наприклад постійно або «по руху». Крім того, реєстратори дозволяють здійснювати пошук та відтворення записів за різними критеріями.

 • Управління камерами. У меню реєстратора можна встановити або змінити установки та настройки камер, такі як роздільна здатність, частота кадрів, освітлення та інші.

 • Віддалений доступ та моніторинг. Користувачі можуть підключатися до відеореєстратора через Інтернет за допомогою комп'ютерів, смартфонів або планшетів. Це дозволяє переглядати відео в реальному часі, переглядати записи, отримувати сповіщення про події та керувати системою відеоспостереження з будь-якої точки, де є доступ до мережі.

 • Інтеграція в інші системи. Відеореєстратори NVR та XVR можуть інтегруватися в системи контролю доступу, пожежної сигналізації, оповіщення та ін. Це дозволяє створювати комплексні системи моніторингу безпеки різних об'єктів.

Відеореєстратори для камер відеоспостереження, які бувають типи?

IP відеореєстратори NVR (Network Video Recorder) - ефективний та потужний інструмент для керування та запису відеоданих у системах відеоспостереження з використанням IP-камер.

Вони підтримують роботу з камерами, які передають відеосигнал через мережу з використанням протоколу IP. Камери можна підключати безпосередньо до NVR або через мережу.

Відеореєстратори для IP камер забезпечують підтримку високої роздільної здатності відео: Full HD (1080p), 4K і вище, що дозволяє отримувати чіткі та деталізовані зображення.

Мережеві реєстратори NVR забезпечують одночасний запис та зберігання відео з різних джерел, що дозволяє створювати системи відеоспостереження з різною кількістю камер та обробляти великі обсяги відеоданих. NVR реєстратор можна налаштувати для роботи з невеликою кількістю камер у маленькому офісі або масштабувати до сотень камер у великих об'єктах чи міських системах відеоспостереження.

Відеореєстратори XVR (eXtended Video Recorder) – обладнання для відеоспостереження, яке забезпечує можливість комбінованого використання камер відеоспостереження різних форматів: IP, CVBS, AHD, TVI, CVI.

Відеореєстратори для гібридних камер підтримують високу роздільну здатність для IP камер, а також забезпечують зворотну сумісність з аналоговими камерами. Це дозволяє використовувати існуючі камери та поступово оновлювати систему відеоспостереження без необхідності повної заміни обладнання.

Гібридний AHD відеореєстратор дозволяє здійснювати централізоване керування системою, забезпечує користувачеві віддалений доступ до перегляду відео з камер, а також мають розширені функції аналітики та керування подіями.

Багатоканальні відеореєстратори для відеоспостереження, скільки камер можна підключати?

На офіційному сайті GreenVisiom можна купити:

 • гібридний відеореєстратор на 4 каналів
 • гібридний відеореєстратор 8 каналів
 • гібридний відеореєстратор 16 каналів
 • мережеві відеореєстратори для зовнішніх камер з можливістю одночасного підключення до 256 IP камер спостереження.

Купити відеореєстратори для систем відеоспостереження, які критерії враховувати?

Вибір відеореєстратора залежить від цілей та завдань системи відеоспостереження на конкретному об'єкті.

Перед покупкою необхідно враховувати наступні фактори:

 • Необхідна кількість та тип камер відеоспостереження. Від цього залежить вибір типу відеореєстратора та кількості каналів зв'язку. Наприклад, для квартири, де планується встановити 3 AHD камери підійде 4-х канальний гібридний відеореєстратор.

 • Роздільна здатність зображення та якість відео. Якщо ви плануєте використовувати камери високої роздільної здатності, переконайтеся, що відеореєстратор здатний обробляти та записувати відео такого формату.

 • Збереження даних. Визначте, скільки місця для зберігання даних потрібно. Врахуйте обсяг відеозаписів, які ви бажаєте зберігати й на який період часу. Від цього залежить місткість жорсткого диска, яку підтримує відеореєстратор.

 • Функції та можливості відеореєстратора. Наприклад, виявлення руху, керування подіями, аналітика відео, інтеграція з іншими системами безпеки та ін.

Якщо вам потрібно обрати відеореєстратор для гібридних камер або побудувати IP систему відеоспостереження на основі мережевого відеореєстратора NVR, технічні фахівці GreenVisiom допоможуть вам вибрати необхідне обладнання.

Компанія GreenVisiom надає офіційну гарантію від виробника на всі типи обладнання строком від 12 місяців, а також безкоштовну технічну підтримку на весь період його використання.