Мережеві комутатори (світчі)

Топ продажів
POE інжектор GV-001/04
Комутатор мережевий POE GV-016-D-09+2P
Комутатор мережевий GV-001-H-05P
Новинка
POE подовжувач GV-01\04
POE інжектор 48V-0.5A
Комутатор мережевий GV-002-H-08P
Закінчується
Комутатор мережевий POE GV-018-AI-8+1PG
POE подовжувач GV-01\03
Комутатор мережевий POE GV-015-D-06+2P
Комутатор мережевий POE GV-008-D-08+2PG
Медіаконвертер пара GV-1004F- F/X- 20KM A + GV-1001F- F/X- 20KM B
Комутатор мережевий POE GV-010-D-16+2 PG+1 SFP
POE інжектор GV-002/08
Комутатор мережевий GV-014-D-06+2P POE
POE ретранслятор GV-003/01
Медіаконвертер пара GV-1001F-F/X-20KM A\B
Комутатор мережевий POE GV-006-D-04+2P
Комутатор мережевий POE GV-017-D-24+2PG
Комутатор мережевий POE GV-019-AI-16+2PG
Комутатор мережевий POE GV-009-D-24+2PG
Комутатор мережевий POE GV-007-D-08+2P
Медіаконвертер GV-1004F-F/X-20KM A
Комутатор мережевий POE GV-019-M-08G+SFP
Комутатор мережевий POE GV-017-AI-4+1P

Мережеві комутатори (світчі)

Що таке мережевий комутатор

Мережевий комутатор або світч — це гаджет, що дозволяє побудувати мережу. Об'єднати кілька цифрових пристроїв та забезпечити передачу даних. Представлене обладнання можна використовувати не тільки як комутатор для відеоспостереження. Через них можна під'єднати кілька комп'ютерів для налаштування локальної мережі.

Для чого потрібний комутатор у відеоспостереженні

У системі відеоспостереження камери підключаються до відеореєстратора. Аудіо та відео дані записуються саме сюди. Світч у системі відеоспостереження передає дані Ethernet кабелем. Для систем відеоспостереження використовується функція PoE, вона дозволяє під'єднати IP камеру через комутатор за допомогою мережного кабелю. У складних мережах може використовуватися кілька комутаторів або обладнання з маршрутизатором.

Щоб правильно підібрати комутатор, потрібно враховувати вимоги вашої мережі:

  • швидкість передачі даних;

  • кількість портів;

  • потужність IP-камери;

  • потужність PoE;

  • можливості керування;

  • функція енергозбереження.

Якщо, крім камер відеоспостереження, до комутатора плануєте підключати інше обладнання, вибирайте моделі, в яких є звичайні порти та порти PoE (Power over Ethernet).

Комутатори для IP відеоспостереження: яка потрібна швидкість

Швидкість передачі даних для відеоспостереження не є критично важливою і немає потреби використовувати швидкісні гігабітні комутатори. Швидкість завантаження IP-камери від 2 до 10 Мбіт/с і в більшості випадків навіть кілька камер не використовуватиме весь ресурс комутатора.

Кількість портів світча для камер відеоспостереження

Виходячи з того, скільки використовується ай пі камер, можна купити світч для підключення з 4, 8, 16, 24 та 48 портами. При розрахунку потрібної кількості портів важливо враховувати не тільки кількість камер в штуках, а й споживання енергії.

Підключення IP камери через світч: розрахунок потужностей

Якщо світч підтримує PoE, то він є джерелом живлення для камер. Підключаючи в такий комутатор різні IP камери, потрібно враховувати, чи забезпечить він максимальну потужність для них усіх. Якщо потужності не вистачить, він не зможе забезпечити потрібну швидкість завантаження, тому можуть бути затримки відео.

Керований або некерований світч для відеоспостереження

Враховуйте потреби вашої мережі та її складність. У простих підключеннях не потрібні гнучкі налаштування, підійде некероване мережеве обладнання — комутатор, який просто передає дані. Керований комутатор може контролювати дані та налаштовувати необхідні функції.

Енергоспоживання

Мережевий комутатор для IP камер з енергоощадними технологіями стає все більш популярним. Активне мережне обладнання контролює живлення всіх підключених пристроїв, може визначати, коли пристрій вимкнено та не витрачати електроенергію на цей порт. Для економії електроенергії може подавати різне живлення на кабелі різної довжини. Світч для камер відеоспостереження з таким енергоспоживанням не тільки економічний, а й зменшує шкідливий вплив на довкілля.

Як вибрати комутатор для відеоспостереження

Під час розрахунку перерахованих вище вимог рекомендуємо закладати резерв ресурсів до 30% від споживаних. Це допоможе без зайвих витрат розширити чи змінити мережі у майбутньому.

Вибираючи обладнання для відеоспостереження, враховуйте не тільки технічні характеристики. Звертайте увагу і на умови експлуатації: де він буде розміщуватись, як кріпиться і який температурний режим повинен витримувати.

Якщо потрібна допомога у питанні, який вибрати комутатор для відеоспостереження, телефонуйте за номером: +38(080)021-85-36. Консультанти GreenVision допоможуть із розрахунками.