Матеріали для підключення

Cпліттер POE GV-POE 48-12V
Пасивний POE сплиттер ( пара ) белый
Cпліттер POE GV-W-POE 48-12V
Конектор живлення GV-DC (male) 100 шт
Кабель-дільник живлення GV-DCS 1/8 5 шт
Конектор GV BNC/M (male) 100 шт
Кабель-дільник живлення GV-DCS 1/4
Кабель-дільник живлення GV-DCS 1/4 50 шт
Кабель-дільник живлення GV-DCS 1/8 25 шт
Перехідник GV BNC/M-F/F male to female I-type 25 шт
USB подовжувач по RJ45 кручений парі до 50м
Перехідник GV BNC/M-RCA/F male to female I-type 50 шт
Кабель-дільник живлення GV-DCS 1/4 5 шт
Закінчується
Заглушки для роз'єму RJ-45 Green (100 шт)
Закінчується
Конектор GV BNC/M clip 100 шт
Конектор GV RCA/M (male) 100 шт
Конектор GV BNC/F (female) 100 шт
Конектор RJ45 Cat.5E (100 шт)
Конектор живлення GV-DC (female) 100 шт
Перехідник GV RCA/M-BNC/M male to male I-type 50 шт
Конектор GV F/M (RG58) twist 100 шт
Заглушки для роз'єму RJ-45 (100 шт)

Матеріали для підключення

Витратні матеріали для монтажу відеоспостереження — це те, що робить установку охоронних систем простіше і допомагає правильно побудувати всю мережу. Конектори, приймачі-передавачі сигналу, кабелі живлення та інші комплектуючі забезпечують з'єднання різних вузлів у цілісну систему без втрати якості передачі сигналу.

Обладнання та матеріали для встановлення відеоспостереження

Перед встановленням будь-якої системи відеоспостереження спочатку продумується архітектура усієї мережі, проводяться розрахунки необхідних ресурсів обладнання. На цьому етапі більше уваги надається ключовим елементам системи.

Щоб розуміти, як встановити та які матеріали потрібно купити для підключення камер відеоспостереження, краще скласти список, враховуючи схеми підключення.

Крім блоку живлення, відеореєстратора та самої камери, знадобиться:

  1. Прокладка кабелю. Кабелі для камер і систем відеоспостереження встановлюють так, щоб зловмисники не могли дістатися до них, пошкодити або закрити огляд. Потрібно врахувати підключення до мережі, розміщення джерела живлення. Якщо камери знаходяться на великій відстані, передбачити, як подовжити кабель без втрати якості відеосигналу.

  2. Конектор живлення для відеокамер — штекер, який з'єднує різні типи кабелів з роз'ємами камери, реєстратора та інших пристроїв. Також використовуються для надійного з'єднання при подовженні кабелю.

  3. Приймач-передавач відеосигналу по кручений парі — дозволяє передавати сигнал на великі відстані. У різних моделей різна дальність передачі сигналу без перешкод та втрат. Вибирайте відповідно до реальної відстані в приміщенні. Приймачі можуть бути активні та пасивні. Для активних приймачів по кручений парі потрібні окремі блоки живлення. Пасивний приймач відеосигналу по кручений парі невеликого розміру. Відрізняється простотою в установці. Його можна заховати у монтажній коробці.

Для передачі відеосигналу підійде одноканаловий активний та пасивний передавач відеосигналу по кручений парі. Багатоканальний передавач використовується в мережах з великою кількістю складових та складною конфігурацією.

Комплектуючі для зовнішнього відеоспостереження

Встановлення зовнішнього обладнання нічим не відрізняється від встановлення внутрішніх камер. Але вимоги до аксесуарів для встановлення зовні відрізняються. Це пов’язано з тим, що вони піддаються впливу різних температур, вологи та пилу. Менш захищені від пошкоджень та крадіжки.

Комплектуючі для монтажу вуличної системи відеоспостереження повинні бути надійно приховані від сторонніх очей і від попадання води та бруду. Але при цьому до них має бути доступ для ремонтних та профілактичних робіт.

Де придбати обладнання та комплектуючі для встановлення відеоспостереження

Найкраще купувати все обладнання в одному магазині. Фахівці допоможуть підібрати комплектуючі для монтажу систем відеоспостереження, сумісні з ключовим обладнанням. У магазині GreenVision можна замовити всю систему відеоспостереження та сигналізації «під ключ». Можна купити комплектуючі  для відеоспостереження будинків, офісів, комерційних підприємств, складських приміщень.

Якщо розхідники для встановлення системи відеоспостереження були потрібні вже в процесі монтажу, наші менеджери підберуть відповідні варіанти.

У магазині GreenVision Замовляйте онлайн або дзвоніть за телефоном: +38(080)021-85-36.