Рус
Укр

Камери відеоспостереження

Камери відеоспостереження

Камери в системах відеоспостереження виконують основну роботу, збирають інформацію та передають її до відеореєстратора, а потім на монітор або центральний сервер для подальшого перегляду або аналізу. 

Які завдання здатні виконувати сучасні камери відеоспостереження?

 • Виявлення та запобігання злочинам
 • Моніторинг громадської безпеки
 • Моніторинг робочих місць та запобігання витоку інформації
 • Моніторинг трафіку
 • Моніторинг виробничих процесів
 • Відеоспостереження в домашніх умовах.

IP-камери відеоспостереження оснащені широким набором інтелектуальних функцій. Наприклад, нічне бачення, аналітика відео тощо. 

Камери відеоспостереження, які бувають типи?

Камери відеоспостереження можна встановлювати усередині або зовні приміщення.

Вулична камера відеоспостереження (зовнішня) призначена для встановлення на вулиці та забезпечує моніторинг території на відкритих просторах.

Для забезпечення високої якості відеокамери зовнішнього відеоспостереження для вулиці мають наступні технічні можливості:

 • Стійкість до кліматичних умов. Вуличні камери виготовляють у міцному (пластиковому або металевому) корпусі з високим класом захисту від вологи, пилу, сильного вітру та інших несприятливих погодних умов (IP66 чи IP67).

 • Інфрачервоне або LED підсвічування забезпечує високоякісну зйомку відео в умовах низького освітлення або повної темряви.

 • Висока дальність огляду. Вуличні камери зазвичай мають широкий кут огляду та здатність захоплювати деталі на великих відстанях. Що забезпечує максимальне покриття за мінімальної кількості камер.

 • Висока роздільна здатність - Full HD (1080p) або Ultra HD (4K), що забезпечує чітке та деталізоване зображення.

 • Можливість передавати сигнал без підключення до Wi-Fi роутера або до дротової мережі Інтернет. 4g камера відеоспостереження (з СІМ карткою) підключається до інтернету через карту мобільного оператора.

Якщо вам необхідно організувати систему відео контролю всередині приміщення, рекомендуємо купити камеру відеоспостереження для квартири або офісу, призначену для монтажу внутрі приміщення.

За типом підключення камери відеоспостереження бувають:

Гібридні відеокамери для спостереження. Гібридну камеру 4 в1 може бути використано для передачі зображень у таких форматах: AHD, аналог, CVI та TVI. Сумісні з відеореєстраторами типу DVR (аналоговий); CVR-(підтримує формат HDCVI); AVR (AHD) та TVR (Turbo-HD). Камера підключається до відеореєстратора і передає сигнал кабельними мережами.

IP-камери. IP камера відеоспостереження передає потокові зображення дротовою мережею. Для трансляції якісного відеосигналу використовують мережевий протокол TCP/IP.

Wi-Fi камери. Wi-Fi камеру використовують для встановлення у місцях, де складно прокласти кабельну мережу. Однією з важливих переваг Wi-Fi камери є її мобільність (може працювати без реєстратора) та простота монтажу. При необхідності Wi-Fi камеру можна легко перевстановити, приховати від сторонніх очей тощо.

Всі моделі камер відеоспостереження GreenVision мають широкий набір додаткових функцій. Наприклад, автоматичне відстеження руху, можливість оповіщення через мобільний додаток та інші інтелектуальні можливості.

Відеокамери для систем відеоспостереження, де можна встановлювати?

Камера відеоспостереження для дому. Для забезпечення якісного контролю безпеки приватного будинку рекомендуємо IP-камери відеоспостереження. Камери отримують живлення та передають сигнал до відеореєстратора по одній лінії кабелів. Переглядати відео можна через безкоштовний мобільний додаток GVSS, розроблений спеціально для камер GreenVision серії Ultra.

Камера відеоспостереження для квартири. Рекомендуємо IP або Wi-Fi камери, які можна встановити всередині квартири або на сходовому майданчику.

Камера відеоспостереження для дачі. У дачних селищах, де є перебої із підключенням до стаціонарної мережі інтернет, можна встановити камеру відеоспостереження із СІМ карткою мобільного оператора. У місцях, де є перебої з електроенергією, для контролю безпеки встановлюють камери відеоспостереження на сонячних панелях. Для встановлення на дачі обирайте вуличну камеру відеоспостереження, яка може працювати без реєстратора (архівація відео здійснюється на карту SD).

Камера відеоспостереження для магазину, офісу, виробництва та інших об'єктів малого та середнього бізнесу. Фахівці GreenVision розробили готові рішення, які дозволяють не лише контролювати безпеку вашого бізнесу, а й за допомогою штучного інтелекту автоматизувати багато процесів та покращити якість сервісу. На нашому сайті можна придбати комплект відеоспостереження для різних приватних чи промислових об'єктів.

5 причин купити камеру відеоспостереження на офіційному сайті GreenVision:

 • Камери відеоспостереження GreenVision виготовляються з використанням високоякісних матриць CMOS, що забезпечують сканування та передачу зображення високої чіткості. У нашому асортименті є моделі камер відеоспостереження, які здатні передавати якісне кольорове зображення у темну пору доби.
 • Камери підтримують кодаки стиснення Н264 та Н265, що дозволяє суттєво економити трафік на цифровому носії.
 • Всі моделі відеокамер GreenVision оснащені зручним web-інтерфейсом, що значно спрощує процес настроювання обладнання та оновлення програмного забезпечення.
 • Кожен покупець отримує офіційну гарантію від виробника терміном не менше 12 місяців та безкоштовну технічну підтримку від наших фахівців.
 • Найвигідніша ціна на всі моделі камер відеоспостереження.