Карти пам'яті

Карти пам"яті для систем відеоспостереження

Навіщо потрібна флешкарта для камери відеоспостереження, якщо архіви все одно записуються на стаціонарний жорсткий диск, встановлений у відеореєстраторі?

Насправді картку пам'яті можна використовувати як окремий носій інформації, і як резервний пристрій на випадок, якщо зв'язок з відеореєстратором пропаде.

Крім того, сучасні IP камери, які передають сигнал через мережу Wi-Fi, є цілком самодостатнім обладнанням і не потребують відеореєстратора. Отже, для архівації відео з таких камер потрібна накопичувальна картка пам'яті.

Карти пам'яті: основні характеристики для використання у системах відеоспостереження

Щоб правильно підібрати картку пам'яті за характеристиками, необхідно враховувати такі параметри:

  • Ємність – основна характеристика, яка визначає кількість та термін зберігання архівних відеозаписів. Вимірюється у гігабайтах (GB). Найкращі карти пам'яті для відеоспостереження мають об'єм 64 і більше GB. Місткість картки вказується виробником у технічних характеристиках.
  • Клас швидкості – визначає якість взаємодії між камерою та накопичувачем та визначає час відгуку у зверненні до запису (завантаження відео). Рекомендований клас швидкості карт пам'яті для відеоспостереження - Class10 U3 (понад 30 Мб/с)
  • Надійність в експлуатації та високий ресурс роботи мають на увазі здатність картки пам'яті функціонувати без збоїв у режимі 24/7 за умови високих або низьких температур, підвищеної вологості та інших негативних впливів навколишнього середовища.

Який обсяг картки пам'яті потрібний для відеоспостереження?

Принцип роботи зовнішніх накопичувачів передбачає циклічність архівації даних. Коли пам'ять пристрою повністю заповнена, нові відео записуються поверх старих. Наприклад, обсяг пам'яті розрахований на 7 днів запису з відеокамери, на 8-й день архівація записуватиметься, стираючи дані 1-го дня і т.д.

Щоб розрахувати необхідний обсяг флеш накопичувача, необхідно знати:

  • роздільна здатність зображення камери та її швидкість кад /сек
  • режим запису (постійно, часу, тривоги або руху)
  • стандарт стиснення зображень, який підтримує камера - H.264 (H.264+) та H.265 (H.265+)

Карта пам'яті без адаптера: приклад розрахунку необхідної ємності

Камера відеоспостереження з роздільною здатністю 2Мп (Full HD).

Запланований час зберігання архіву – 7 днів

Режим запису – 12 годин на день при швидкості 25 кадрів/сек

Кодак стиснення - Н.264

Виходячи з вищезгаданих характеристик, обсяг записів на тиждень складе близько 100 GB. Отже, для камери відеоспостереження необхідно купити картку пам'яті micro SDHC об'ємом 128 GB.

Які карти пам'яті найнадійніші?

Усі картки пам'яті мають певний ресурс циклів перезапису. Коли цей ресурс виробляється, виникають помилки під час запису та читання файлів із Flash накопичувача.

Звичайна карта пам'яті, встановлена в камеру відеоспостереження, швидко втрачає ресурс, бо запис на неї ведеться майже цілодобово. Стандартні карти в системах відеоспостереження втрачають ресурс менше ніж за рік.

УВАГА! Перед тим, як купити цільну картку пам'яті sd, зверніть увагу на умови втрати гарантії, вказані виробником. Не варто купувати накопичувач, якщо виробник не рекомендує встановлювати його в системах безпеки та відеоспостереження.

Яку ж картку пам'яті потрібно камері відеоспостереження, щоб надовго зберегти ресурс роботи?

Універсальні карти пам'яті GreenVision microSDHC розроблені спеціально для систем відеоспостереження.

Ресурс роботи – від 3 років. Гарантія від виробника – 12 місяців