Блоки безперебійного живлення

Топ продажів
Блок безперебійного живлення з АКБ GV-007-UPS-A-1203-8A-9Ah
Блок безперервного живлення GV-007-UPS-A-1203-8A
Блок безперебійного живлення з АКБ GV-006-UPS-A-1202-10A-18Ah
Блок безперебійного живлення з АКБ GV-004-UPS-A-1202-3A-7Ah
Блок безперервного живлення GV-006-UPS-A-1202-10A
Блок безперебійного живлення з АКБ GV-005-UPS-A-1202-5A-7Ah
Блок безперервного живлення GV-004-UPS-A-1202-3A
Блок безперервного живлення GV-005-UPS-A-1202-5A
Блок безперервного живлення GV-002-UPS-A-1201-5A
Блок безперебійного живлення з АКБ GV-005-UPS-A-1202-5A-9Ah
Блок безперебійного живлення з АКБ GV-003-UPS-A-1201-10A-7Ah
Блок безперебійного живлення з АКБ GV-006-UPS-A-1202-10A-7Ah
Блок безперебійного живлення з АКБ GV-006-UPS-A-1202-10A-9Ah
Блок безперебійного живлення з АКБ GV-004-UPS-A-1202-3A-9Ah

Джерела живлення для систем відеоспостереження

Джерела живлення для відеоспостереження забезпечують електрикою камери, реєстратори, монітори та інші компоненти системи.

Щоб забезпечити цілодобову безперебійну роботу системи відеоспостереження на об'єкті, необхідно подбати про надійні джерела живлення. 

Джерело живлення для камер відеоспостереження, які бувають типи?

Імпульсний блок живлення DC12 V використовують у системах відеоспостереження для забезпечення живлення камер постійним струмом. Імпульсний блок живлення перетворює змінну напругу із загальної мережі (110-240 V) на джерело постійного струму (12 V).

Імпульсний блок живлення для відеоспостереження забезпечує стабілізацію напруги, а також захист обладнання від коротких замикань.

Блок безперебійного живлення для камер відеоспостереження - комплексне рішення, яке дозволяє забезпечувати електроживлення системи відеоспостереження як від загальної мережі (220 V), так і у випадках, коли виникають перебої з подачею електроенергії.

ДБЖ 12В для відеоспостереження складається з імпульсного блоку живлення та зовнішньої акумуляторної батареї. Для захисту від шкідливих впливів навколишнього середовища всі елементи ДБЖ для камер відеоспостереження поміщені в металеву скриньку з дверцятами, що відкриваються.

Акумулятори для відеоспостереження та сигналізації використовують для забезпечення резервного живлення або у випадках, коли відсутнє постійне підключення до джерела електричного струму. Акумулятор 12 вольтів для відеоспостереження, в комплекті з ДБЖ для IP відеоспостереження або сонячними панелями, забезпечує безперебійну роботу системи в режимі 24/7/365. Залежно від ємності, акумулятори для відеоспостереження можуть забезпечувати автономну роботу камер відеоспостереження від 10 годин до 4 днів.

Сонячні панелі камер відеоспостереження встановлюють у місцях, де є серйозні перебої з подачею електроенергії із загальної мережі або доступ до електромережі обмежено. Джерело живлення, що працює від сонячної батареї, складається з фотомодуля, що генерує електроенергію із сонячного світла та акумулятора для відеоспостереження, який забезпечує живлення камери у темний час доби.

Як обрати ДБЖ для відеоспостереження?

Вибір джерела безперебійного живлення (ДБЖ) для відеоспостереження залежить від наступних параметрів роботи системи:

  • Кількість споживаного струму для кожного пристрою в системі. Виходячи із сумарного споживання електричної енергії всіма елементами системи відеоспостереження, підбирається оптимальна потужність для блоку живлення та розмір перерізу кабелю, що роздає електричний струм.
  • Відстань від відеокамери до блока живлення. Визначають окремо для кожної камери. Сума всіх відстаней встановлює довжину електричних кабелів.
  • Місце встановлення камер відеоспостереження. Виходячи з цього показника, вибирають тип джерела живлення: для приміщення або для вулиці.

Які ще типи джерел живлення можна замовити на офіційному сайті GreenVision?

Зовнішній акумулятор (Power Bank) для заряджання різних електронних пристроїв: смартфони, планшети, ноутбуки та інші пристрої, що підтримують заряджання через USB. Зовнішній акумулятор дозволяє заряджати ваші пристрої будь-де і в будь-який час. Якщо ви перебуваєте в дорозі або не маєте доступу до розетки, ви можете підзарядити свій пристрій, підключивши його до зовнішнього аккумулятора.

Джерела безперебійного живлення для роутера працюють за таким же принципом, як і ДБЖ для відеоспостереження. Вбудовані акумулятори забезпечують автономне живлення роутера протягом певного часу після вимкнення електроенергії. Безперебійник має функцію стабілізації напруги, забезпечуючи надійну роботу роутера, модему, маршрутизатора та іншого обладнання.

Чому вигідно купити джерело живлення для відеоспостереження в Україні на офіційному сайті GreenVision?

  • Сертифікована якість та вигідна ціна
  • Безкоштовна консультація та допомога у виборі обладнання
  • Декілька способів оплати замовлення
  • Швидка доставка
  • Гарантія якості та технічна підтримка. 
widget helper

Зв'язатися з нами