IP камери відеоспостереження

IP камера вулична 4MP POE GreenVision GV-182-IP-FM-COA40-30 (Lite)
IP камера вулична 3MP POE GreenVision GV-168-IP-H-CIG30-20 POE
Бездротова купольна камера GV-090-GM-DIG20-10 360
IP камера вулична 3MP GreenVision GV-073-IP-H-DOА14-20
IP камера вулична 3MP POE GreenVision GV-166-IP-M-DIG30-20
Закінчується
Мікрофон GV-AVS-01

IP камери відеоспостереження

IP камери відеоспостереження для дому та офісу завдяки цифровим компонентам та вбудованій системі відеоаналітики мають широкі функціональні можливості.

Що таке IP камера та як вона працює?

Принцип роботи IP камер відеоспостереження не відрізняється від звичайних аналогових, AHD або гібридних камер:

 1. Об'єктив фокусує відео на матриці, яка перетворює світловий сигнал на електричний.
 2. Далі процесор обробляє кольори, яскравість, контрастність та інші характеристики зображення.
 3. Потім відбувається процес стиснення та передачі зображення на відеореєстратор і далі на монітор.

Чим відрізняється IP камера від звичайної?

При підключенні обладнання кожна IP-камера отримує власну IP-адресу. Камера синхронізується з реєстратором через Інтернет за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Крім того, IP-адреса забезпечує доступ до камери відеоспостереження з телефону (планшета) через мобільний додаток.

Наявність електронних компонентів дозволяє розширити функціональні та інтелектуальні можливості систем відеоспостереження.

Як працює Wi-Fi IP камера?

Бездротова камера відеоспостереження відрізняється від дротових моделей IP камер тим, що передає сигнал мережі Wi-Fi або через 4G модем без використання кабельних мереж.

Камера ай-пі, яка приєднується через Wi-Fi, може транслювати сигнал через відеореєстратор або працювати як автономна система відеоспостереження. Архівація відео здійснюється на карту SD.

Які переваги провідних IP камер?

Дротові системи відеоспостереження мають пряме з'єднання, через кабельну лінію, камери та реєстратора. Дротові IP камери надійно захищені від перешкод при передачі сигналу.

Дротове підключення дозволяє об'єднувати в одну систему камери з різним типом об'єктива, кутом огляду та роздільною здатністю зображення, що значно полегшує створення гнучких та ефективних систем безпеки на великих об'єктах.

Недоліки застосування провідних камер відеоспостереження.

Перед тим, як встановити проводове IP відеоспостереження, необхідно подбати про стабільне електроживлення. Часте раптове знеструмлення мережі, а також різкі стрибки напруги, короткі замикання і т.д. негативно впливають на роботу усієї системи відеоспостереження. Тому необхідно подбати про джерело безперебійного живлення з функцією стабілізації.

Монтаж провідних IP камер та прокладання кабельних мереж повинні проводити відповідні фахівці, що вимагатиме додаткових витрат.

Плюси IP Wi-Fi відеоспостереження

Вайфай айпі камера відеоспостереження має прості та інтуїтивні налаштування. Щоб встановити бездротову систему не потрібно викликати монтажну бригаду, достатньо чітко дотримуватись покрокової інструкції підключення, яка входить до комплекту.

Бездротові ip wifi камери з віддаленим доступом – мобільні пристрої, які, за потреби, можна легко переінсталювати в іншому місці.

Недоліки бездротових IP Wi-Fi камер

Для безперебійної роботи бездротового IP Wi-Fi відеоспостереження потрібний Інтернет з високою швидкістю.

Перед тим, як купити ip камеру відеоспостереження з бездротовим підключенням, поцікавтеся у продавця, чи камери мають внутрішній захист від перешкод. Якщо ні, подбайте про надійність локальної Wi-Fi мережі

Чи може вулична IP камера відеоспостереження забезпечити якісну охорону об'єкту?

Умные уличные камеры видеонаблюдения Wi-Fi 4 в 1 кроме обеспечения круглосуточного контроля способны решать дополнительные задачи, связанные с охраной объекта и контролем доступа.

Камера відеоспостереження бездротова вулична 4 в 1: переваги та функціональні можливості

 • Висока роздільна здатність та швидкість передачі зображення
 •  Високий клас захисту від шкідливих впливів довкілля IP66. Діапазон робочих температур: від -30 до +50°C. Корпус виготовлений з металевого сплаву із вставками із високоякісного пластику.
 • Зручна мобільна програма забезпечить Вам перегляд відео з камер відеоспостереження в реальному часі.
 • Повідомлення про спрацювання датчика руху будуть доставлені на телефон за кілька секунд. Ви встигнете оцінити обстановку та вжити необхідних заходів безпеки
 • Камери мають прості та інтуїтивні налаштування алгоритму дій та зон виявлення руху. Ви зможете налаштувати камеру таким чином, щоб щоразу не здригатися від сигналів та повідомлень, якщо собака чи кішка пробіжить подвір'ям.
 • Записувати архіви відеоспостереження на CD-карту можна в постійному режимі або «по русі».
 • Ви зможете не лише побачити, а й поспілкуватися з відвідувачем на віддаленій відстані через мобільний додаток у телефоні завдяки вбудованому в камеру каналу двостороннього аудіозв'язку.
 • Вбудований у камеру потужний LED прожектор (800 Lm, 5000К) вмикається і вимикається автоматично з допомогою датчика руху, тобто. виконує функції світлової сигналізації. У разі потреби Ви легко налаштуєте режим постійного освітлення об'єкта у темний час доби.
 • У камеру для вуличного відеоспостереження вбудована звукова сигналізація (можна налаштувати різні звуки: класична сирена, гавкіт собаки тощо) Сирена потужністю 110DB також включається за рухом.

Декілька основних правил, як встановити айпі камеру:

 • У будинках «старого фонду» для кріплення камер краще використовувати довгі анкери або масивні дюбелі
 • Встановлювати камери слід таким чином, щоб відкриті двері не перекривали огляд.
 • У об'єктив камери не повинні потрапляти дзеркала та інші блискучі поверхні
 • Подбайте, щоб з'єднання та розділові коробки були надійно захищені.
 • Не монтуйте камери біля освітлювальних приладів

Скільки коштує айпі камера?

Вартість обладнання залежить від функціонала та інтелектуальних можливостей камери відеоспостереження.

 Серія Light від бренду GreenVision розрахована на споживачів з обмеженим бюджетом.

Серія Ultra розроблялася фахівцями GreenVision з урахуванням запитів споживача на використання високотехнологічного обладнання із широкими інтелектуальними можливостями.

Як вибрати вуличну IP камеру?

Базові функції, які повинна мати якісна камера відеоспостереження:

 • Висока роздільна здатність зображення забезпечує якісну картинку
 • Підтримка міжнародних протоколів зв'язку дозволяє інтегрувати камери відеоспостереження у вже існуючі системи безпеки та контролю.
 • Функції детекції руху та надсилання тривожних повідомлень, що робить систему безпеки більш надійною.
 • Прості та інтуїтивні налаштування, встановити та налаштувати відеоспостереження можна своїми руками
 • Відмінна якість складання та надійний захист корпусу гарантують надійну роботу камер відеоспостереження за різних погодних умов.

5 причин купити IP камеру відеоспостереження для вулиці або встановлення всередині приміщення від GreenVision:

 1. IP камери GreenVision виробляються з використанням високоякісних матриць CMOS, що забезпечують сканування та передачу зображення високої чіткості. У нашому асортименті є моделі камер відеоспостереження, які здатні передавати якісне кольорове зображення у темну пору доби.
 2. Камери підтримують кодаки стиснення Н264 та Н265, що дозволяє суттєво економити трафік на цифровому носії.
 3. Всі моделі IP відеокамер GreenVision оснащені зручним web-інтерфейсом, що значно спрощує процес настроювання обладнання та оновлення програмного забезпечення.
 4. Кожен покупець отримує офіційну гарантію від виробника терміном не менше 12 місяців та безкоштовну технічну підтримку від наших фахівців.
 5. Вигідна ціна на всі моделі камер відеоспостереження