Рус
Укр

Стаття

Як підключити Wi-Fi роутер без допомоги спеціаліста?

Kak-podklyuchit-Wi-Fi-router-bez-pomoschi-specialista-banner

Як підключити Wi-Fi роутер без допомоги спеціаліста?

Провести інтернет, замінити роутер або модернізувати кабельні мережі у квартирі, будинку чи офісі – зовсім не складно, якщо у вас є необхідні інструменти.

Як правильно організувати домашню інтернет-мережу?

Как правильно организовать домашнюю интернет-сеть?

Маршрутизатор підключається до кабельної мережі Вашого інтернет-провайдера. Далі необхідно підключити до роутера комп'ютери домашньої мережі. Це можна зробити двома способами:

 • через Ethernet – кабель із конектором RJ-45;
 • через точку доступу Wi-Fi.

Обирайте місце встановлення роутера таким чином, щоб до нього легко було підвести кабель провайдера, а також дроти з різних кімнат. Роутер повинен розташовуватися поруч із розеткою 220V.

Для якісного підключення та хорошої швидкості передачі сигналу від роутера до комп'ютера вибирайте для підключення кабель "кручена пара" (тип UTP 5e). 

Навіщо обтискати інтернет-кабель під час підключення до мережі?

Комп'ютер, ноутбук та інші пристрої мають спеціальні порти для підключення роз'єму RJ-45. Для спрощення прокладки кабелю для інтернет-мереж роблять без конекторів, щоб не робити в стінах отвори великого діаметра (незручно й не естетично).

Після прокладання кабелю його необхідно обтиснути та підключити конектори.

ВАЖЛИВО! Кабель має бути обтиснутий за стандартом. Інакше з'єднання з глобальною мережею буде неякісним.

При виконанні робіт необхідно використовувати спеціальний інструмент для обтискання конекторів. Щоб не пошкодити кабель, не використовуйте для обтиску «домашні засоби»: ніж, ножиці, викрутку, плоскогубці тощо.

Які інструменти потрібні для з'єднання кабелю з конектором RJ-45?

Стріппер – зовні схожий на кусачки чи канцелярський ніж. Використовують для зачистки кабелю перед обтисканням. Акуратно знімає оболонку кабелю, не ушкоджуючи провідники.

Кримпер - обтискання, кліщі або щипці. Конструкція - між двома ручками розташоване гніздо для затиску кабелю в конектор. За допомогою кримпера Ви без зайвих рухів зможете якісно обтиснути Ethernet – кабель за стандартом.

Тестер – інструмент для перевірки працездатності кабельної мережі та швидкості передачі сигналу. За допомогою тестера легко виявити несправності у кабельній мережі.

Інструмент для закладання кабелю використовують для з'єднання кабелю з патчкордами, розетками та іншими пристроями. Дозволяє якісно обтиснути кабель "кручена пара". Вставте дроти в контактні роз'єми, закріпіть та обріжте залишки дротів за допомогою одного інструменту.

Кліпси для з'єднання кабелів, набори конекторів та інше обладнання для кабельних з'єднань необхідно мати під рукою під час підключення комунікаційних пристроїв. Це дозволяє швидко та ефективно встановлювати зв'язок між пристроями та підтримувати його у справному стані.

Щоб користуватися швидкісним інтернетом, необхідно постійно підтримувати якісне  з'єднання кабелів у домашній мережі. Якщо Ви не хочете постійно звертатися за подібними послугами до провайдера та чекати на приїзд спеціалістів, радимо купити набір інструменту для кабелів та мережевого обладнання, який містить:

 • обтискний інструмент;
 • тестер;
 • ніж для зачищення кабелю;
 • конектор стандарту RJ45;
 • викрутку.

Як  власноруч обжати мережевий кабель?

Щоб обтиснути кабель RJ45 за стандартом, необхідно виконати наступні кроки:

 • Беріть стрипер і зачищуйте обплетення кабелю на 3-4 см. Після зачистки дроти необхідно розправити.
 • Далі обріжте провідники до 1 см за допомогою кліщів для обтискання кабелю.
 •  Вставте кабель у роз'єм конектора RJ45.
 • Вставте конектор у гніздо обтискних кліщів та стисніть ручки
 • Кабель готовий до роботи.
 • З'єднайте роутер з комп'ютером та налаштуйте Wi-Fi роутер або мережевий адаптер
 • Якщо немає сигналу – перевірте кабель на працездатність за допомогою тестера.

Придбати інструменти для кабелю з доставкою по Україні можна  телефоном:

+380 800 218 536

Читайте також:
Kak-podklyuchit-Wi-Fi-router-bez-pomoschi-specialista-wifi1

Стаття

Як підключити Wi-Fi роутер без допомоги спеціаліста?

Як правильно організувати домашню інтернет-мережу?

Smart cameras

Новини

Розумні камери з розпізнаванням облич і автомобільних номерів: як технології допомагають запобігати аваріям на дорогах?

Нова система дає змогу в 100 разів швидше виявляти об'єкти, зменшуючи при цьому обсяг переданих даних і необхідні обчислювальні потужності без втрати точності. Це значно підвищує безпеку, як для водіїв, так і для пішоходів, особливо на високих швидкостях.

Omnilert announced the integration

Новини

Як нове програмне забезпечення посилює безпеку IP відеоспостереження?

Компанія Omnilert оголосила про інтеграцію із програмним забезпеченням для управління відео (VMS) Hanwha Vision Wisenet WAVE. Системи, побудовані на базі IP камер, допоможуть урятувати життя у разі проникнення озброєної людини на територію об'єкта.