Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) GV-003-UPS-A-1201-10A-7Ah
Складається з імпульсного блоку живлення, який перетворює вхідну напругу 190-265 V (частота мережі – 50/60 Гц) до параметра DC 12 V ±5% та акумуляторної батареї зовнішнього типу 12В ємність 7 А/год (входить до комплектації).
Блок живлення та акумулятор поміщено в металевий корпус із замком для відчинення дверей.
На зовнішній панелі корпусу ДБЖ GV-003-UPS-A-1201-10A-7Ah встановлено світлодіодну індикацію режимів роботи. Джерело безперебійного живлення має струм навантаження – 10 А.
Габаритні розміри: x x мм. Колір корпусу – сірий.
Де застосовуються Джерело безперебійного живлення GreenVison?
• Системи відеонагляду
• Електричні замки та домофони
• Охоронні системи та сигналізація
• Контроль доступу
• Світильники та світлодіодні стрічки та лампочки з джерелом живлення 12 вольтів
Це джерело безперебійного живлення може укомплектуватися акумуляторами від 7 до 9 Ампер годин.
Як забезпечити безперебійне живлення для відеоспостереження, можна прочитати в нашій статті →
Тип
блоки безперебійного живлення
Потужність, W
120
Вхідна напруга, V
Вихідна напруга, V
Штатне місце акумуляторної батареї, Ah
7
Кількість виходів
9
Струм, А
10
Індикація
є
Тип індикації
світлодіод (червоний, зелений, жовтий)
Тип захисту
IP20
Тип під'єднання до мережі
штировий роз'єм C14
Тип під'єднання споживача
гвинтові клеми
Захист від короткого замикання
є
Захист від перевантаження
Захист від перезаряду
Матеріал корпусу
метал
Живлення
свинцово-кислотный AGM (12V 7Ah)
Запобіжник самовідновлювальний
1.2А — 9 шт.