Волоконно-оптичний набір інструментів

Код:22587

3 000 ₴

В наявності

Доставка

  • Україна

“Нова Пошта”
відправимо завтра за тарифами перевізника

Способи оплати

google pay
apple pay
privat24 pay
visa
mastercard
pay parts

Оплата частинами

instant installment

Миттєва розстрочка

Готівковий

Безготівковий розрахунок

Гарантія

100% гарантія якості від виробника

Повернення/обмін здійснюється протягом 14 днів

Опис Волоконно-оптичний набір інструментів

Комплект інструментів має легкий і компактний дизайн, що робить його зручним у використанні. Він призначений для зняття внутрішнього шару покриття кабелю та визначення його довжини. Також цей набір можна використовувати для виявлення внутрішнього кабелю в оптоволоконному ножі.

Вимірник оптичної потужності здатний вимірювати абсолютну оптичну потужність на 850/980/1300/1310/1490/1550/1625 нм та інших 7 довжинах хвиль. Діапазон тестування становить від -70 дБм до 10 дБм.

Локальний локатор несправностей оснащений універсальним 2,5-мм роз'ємом, сумісним із роз'ємами ST, SC, FC, що робить його зручним для виявлення несправностей у круглих та квадратних волоконно-оптичних кабелях.

Високоточний різак оптичного волокна є інноваційним інструментом з покращеним кутом і поверхнею зламу волокна, забезпечуючи просту і зручну роботу.

Фібероптичний екстрактор призначений для видалення покриття з волокон діаметром 125 мкм та 250 мкм. Верхній отвір діаметром 1,98 мм забезпечує можливість від'єднання від зовнішньої оболонки без пошкодження волокон.

Характеристики Волоконно-оптичний набір інструментів