Основні переваги співробітництва:

price

Автоматичне вивантаження товарів нашої торгової марки з актуальними фото та описами на сайт як для інтернет-магазинів, так і для маркетплейсів.

logistics

Логістика. Співпрацюємо з усіма провідними перевізниками, 2 відділення на території нашого складу. Особливо великі замовлення доставляємо своїм автопарком.

helper

Інформаційна підтримка. Ми надаємо своїм клієнтам: SEO оптимізовані текстові описи товару, технічні характеристики, реальні фото, відео огляди.

training

Безкоштовне навчання для ваших співробітників. Ми відкриваємо своїм партнерам доступ до нашої внутрішньої навчальної платформи.

b2b

Як стати нашим партнером?

Залишити заявку на нашому оптовому порталі заповнивши всі необхідні поля.

online-news

Greenvision – це надійний імпортер

Що підтримує своїх партнерів на всіх етапах співпраці. У нашій команді працюють висококваліфіковані спеціалісти. Ми надаємо вашим клієнтам гарантійне та післягарантійне обслуговування нашого обладнання. Висока маржинальність товарів та широкий асортимент. Заробляйте до 50% вартості товару.

residue-protection

Захист залишків складу

Ексклюзивна програма "Захист залишків складу". Наші друзі та партнери не повинні втрачати свій прибуток, якщо вартість товару раптово зменшилася.

Як розпочати співпрацю?

request

Залишити заявку, заповнивши форму зворотнього зв'язку

manager

Після чого наш менеджер зв'яжеться з Вами для знайомства та уточнення інформації.

traning

Пройти курс навчання монтажу обладнання для відеоспостереження (за бажанням)

Зв'яжіться з нами прямо зараз

Щоб ознайомитися з умовами співробітництва, вартістю продукції, програмою лояльності для постійних партнерів, а також подати заявку, заповніть та надішліть форму, яка знаходиться нижче.

Ім'я
E-mail
Номер телефону
Місто