Комплект відеоспостереження бездротовий Wi-Fi з картою пам'яті Micro SD 128GB на 2 камери 3MP GV-IP-K-W57/02

Код:19131

6 919 ₴

В наявності

Доставка

 • Україна

“Нова Пошта”
відправимо завтра за тарифами перевізника

Способи оплати

google pay
apple pay
privat24 pay
visa
mastercard
pay parts

Оплата частинами

instant installment

Миттєва розстрочка

Готівковий

Безготівковий розрахунок

Гарантія

100% гарантія якості від виробника 12 міс

Повернення/обмін здійснюється протягом 14 днів

Опис Комплект відеоспостереження бездротовий Wi-Fi з картою пам'яті Micro SD 128GB на 2 камери 3MP GV-IP-K-W57/02

Комплект безпровідного відеоспостереження для квартири на 2 камери

Готові комплекти відеоспостереження на 2 камери в одній коробці

Комплекти відеоспостереження GreenVision – ефективне рішення контролю безпеки для квартири, невеликого офісу або дачі.

Купити комплект відеоспостереження на 2 камери: чому це вигідно?

 1. Вартість комплекту на 15-20% (залежно від моделі) нижче за загальні витрати, якщо ви вирішите купувати обладнання для системи відеоспостереження окремо.

 2. 100% сумісність всіх елементів відеоспостереження, що входять у комплект, що суттєво заощаджує вам час на пошуки необхідного обладнання.

 3. Можливість встановлення системи відеоспостереження своїми руками. У комплектацію входять всі матеріали та пристрої, необхідні для підключення та монтажу.

 4. Прості та інтуїтивні налаштування системи відеоспостереження, вбудовані в меню реєстратора. Інтерфейс доступний кількома мовами.

 5. Безплатні програмні заходи та програми для віддаленого доступу. ПЗ та оновлення до нього можна завантажити на офіційному сайті компанії GreenVision.

Як застосовувати системи відеоспостереження на 2 камери?

Важко переоцінити користь від використання систем відеоспостереження в сучасних умовах. Камери стеження використовуються для контролю автостоянок, охорони периметрів територій, у заміських будинках, в офісах та на багатьох інших об'єктах.

Встановлення відеоспостереження у приватному будинку дозволить контролювати все, що відбувається і в кімнатах, й у дворі. Налаштувавши функцію тривожних повідомлень, можна оперативно реагувати на позаштатні ситуації. Наприклад, запобігти крадіжкам або іншім правопорушенням.

Архіви записів із камер допоможуть уникнути  спірних (конфліктних) ситуацій із сусідами чи гостями.

Відеоспостереження у приватний будинок

Відеоспостереження для офісу, крім безпекових функцій, дозволяє контролювати робочий час співробітників.

Точна фіксація часу приходу та уходу співробітників, а також тривалість обідніх перерв та кава - брейків допомагає кадровій службі оцінювати фактичний час роботи кожного співробітника.

Крім того, системи відеоспостереження допомагають оцінити якість сервісу та час обслуговування відвідувачів.

Відеоспостереження в офісі

Записи з камер відеоспостереження на автостоянці можуть допомогти ідентифікувати зловмисника.

Профілактика правопорушень - ефективно діє попередження про те, що на об'єкті ведеться відеоспостереження. Як правило, дрібні злодюжки та хулігани воліють обходити стороною об'єкти із системою відеоспостереження.

Крім того, у разі ненавмисного завдання шкоди, ви точно знатимете, хто винен у аварії й зможете прийняти виважене рішення щодо дій в подібній ситуації.

Відеоспостереження на автостоянці

Дві камери відеоспостереження для квартири – це  мало чи багато? Все залежить від об'єктів, які ви плануєте контролювати.

Встановіть одну камеру відеоспостереження біля вхідних дверей усередині квартири або на сходовому майданчику, забезпечивши таким чином повний контроль безпеки входу в квартиру (будинок, офіс, невеликий магазин тощо).

Іншу камеру відеоспостереження можна встановити:

 • у приміщенні, де зберігаються матеріальні цінності
 • у дитячій, якщо є необхідність контролю роботи няні
 • у коридорі, якщо потрібно контролювати переміщення квартирою
 • або у будь-якому іншому місці, яке ви хочете тримати під контролем

Професійні монтажники відеоспостереження GreenVision допоможуть скласти індивідуальну схему розміщення камер для Вашого об'єкта.

Схема підключення Wi-Fi камери до реєстратора

Переваги встановлення Wi-Fi відеоспостереження у ліфті та у під'їзді багатоквартирного будинку

Бездротові комплекти відеоспостереження, які передають сигнал мережею Wi-Fi - найбільш раціональний та ефективний варіант для встановлення камер у ліфті та на сходових майданчиках багатоквартирного будинку.

Ви значно економите час, сили та гроші на прокладання кабельних мереж. Камери підключаються до стабілізованої мережі 220V, яка є на кожному поверсі чи на даху ліфтової шахти.

Камери, що входять до комплекту, мають функцію репітера (повторювача). Вони не тільки передають сигнал мережею Wi-Fi, але й служать точкою доступу для інших камер. Отже, для збільшення площі покриття - камери можна з'єднувати ланцюжком.

Функція репітера також дозволяє посилювати сигнал через кілька перешкод. Наприклад, камера, встановлена   в ліфті, отримує посилення сигналу від камер, встановлених у під'їзді.

Функціональні можливості систем відеоспостереження: відеореєстратор + 2 камери

Висока якість зображення. Wi-Fi, IP камери, які входять у комплект відеоспостереження, мають роздільну здатність зображення 3.0 МП. Ви зможете переглядати відео та зберігати зображення з високим ступенем деталізації. Функція WDR (широкий динамічний діапазон) забезпечує стабільну якість зйомки за різних умов довкілля (яскраве світло, тінь, туман тощо).

Режими денної та нічної зйомки. Камери обладнано вбудованим інфрачервоним підсвічуванням дальністю 15м для роботи при низькому освітленні об'єкта. Режими день/ніч перемикаються автоматично.

Автоматичне виявлення руху

Автоматичне виявлення руху. Камери обладнані датчиком руху, який реагує на будь-які зміни у зору камер. У налаштуваннях можна встановити режим автоматичного запису «по руху», що дозволить спростити пошук потрібного кадру, т.к. в архівах не буде багатогодинних відеозаписів, де нічого не відбувається. Відповідно, ви зможете суттєво заощадити місце на жорсткому диску або карті пам'яті. Щоб унеможливити помилкові спрацьовування, наприклад, крони дерев, що розгойдуються на вітрі, в налаштуваннях можна відкоригувати чутливість детекції руху, а також виключити із зони його дії певні області.

Функція надсилання тривожних повідомлень "по руху" дозволяє оперативно реагувати на позаштатні ситуації, навіть якщо ви знаходитесь на віддаленій відстані від об'єкта спостереження. Наприклад, якщо в квартиру спробує проникнути злодій, система при виявленні руху в районі вхідних дверей надішле вам повідомлення. Ви зможете відразу викликати поліцію, службу охорони та чи вжити інших заходів безпеки.

Надійна архівація зображення та можливість раціонального використання жорсткого диска та карти пам'яті. Для архівації зображення в комплекті відеоспостереження для офісу (квартири, будинки тощо) використовується жорсткий диск із власним блоком живлення (не входить до комплектації) або картка пам'яті на 128GB (входить до комплектації). Сучасні кодаки стиснення відео H.264, H.265 дозволяють отримувати якісну картинку при раціональному використанні вільного місця на жорсткому диску та карті пам'яті.

Широкий набір додаткових можливостей

Широкий набір додаткових можливостей готових комплектів для відеоспостереження через інтернет включає:

 • контроль перетину «червоної лінії»
 • розпізнавання осіб
 • налаштування приватних зон
 • віддалений доступ з мобільних пристроїв

Як встановити (модернізувати) комплект відеоспостереження своїми руками

Бездротові системи відеоспостереження одержують живлення від стандартної розетки 220V. Передача сигналу здійснюється через Wi-Fi.

У комплектацію входить докладна інструкція щодо підключення та налаштування відеоспостереження під ключ.

Ви без проблем зможете встановити комплект відеоспостереження самостійно, якщо уважно прочитаєте технічну документацію та покроково виконуватимете рекомендації, описані в інструкції.

Купівля комплекту відеоспостереження на 2 камери передбачає перспективу подальшої модернізації системи відеоспостереження без покупки відеореєстратора.

Ви можете купити та підключити до відеореєстратора додаткові або більш потужні Wi-Fi, IP камери з роздільною здатністю до 5МР та з широкими інтелектуальними можливостями. Таким чином ви отримаєте комплект відеоспостереження на 8 камер без додаткових витрат.

Обладнання GreenVision сумісне з камерами та відеореєстраторами інших відомих брендів шляхом підтримки всіх сучасних міжнародних протоколів зв'язку.

Що входить до бюджетного комплекту відеоспостереження для квартири або малого офісу:

Комплект відеоспостереження бездротовий Wi-Fi з картою пам'яті Micro SD 128GB на 2 камери 3MP GV-IP-K-W57/02 включає:

 • NVR відеореєстратор на 8 каналів.

 • Дві відеокамери Wi-Fi, IP для зовнішнього спостереження (3.0 МР).

 • Карта пам'яті GreenVision microSDHC 128GB Class10 (без адаптера).

 • Матеріали для підключення: Wi-Fi антени – 3 шт, блок живлення – 3 шт, патч-корд RJ45 - 1 шт.

 • Джерело живлення: 5, 2000 V/mA.

Комплекти відеоспостереження GreenVision: переваги покупки

 • Ідеальний баланс: ціна/якість. Обладнання GreenVision надходить в Україну безпосередньо із заводу – виробника, що дозволяє нам контролювати якість та відсівати шлюб до того, як товар потрапить до споживача. Компанія на правах виробника здійснює жорстку політику контролю цін, щоб запобігти невиправданому завищенню вартості нашої продукції.

 • Безплатне консультування та допомога у виборі комплекту відеоспостереження відповідно до цілей та завдань споживача. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть підібрати обладнання виходячи з практичного застосування систем відеоспостереження на різних об'єктах.

 • Можливість замовити послуги монтажу та налаштування обладнання. Довірте свою безпеку професіоналам.

 • Можливість вибрати зручний спосіб оплати. При оформленні замовлення можна вибрати спосіб оплати (передоплата або післяплата) а також скористатися послугами «миттєва розстрочка» та «оплата частинами» від ПриватБанку.

 • Безкоштовна доставка. Доставляємо обладнання по всій території України згідно з актуальними мапами поштових операторів. Не втрачайте свій шанс купити комплект відеоспостереження за вигідною ціною та можливістю не платити за доставку.

 • Гарантія якості та технічна підтримка. Надаємо офіційну гарантію від виробника на все обладнання терміном від 12 місяців (залежно від моделі).

Характеристики Комплект відеоспостереження бездротовий Wi-Fi з картою пам'яті Micro SD 128GB на 2 камери 3MP GV-IP-K-W57/02

Тип

комплект відеоспостереження

Застосування

зовнішнє

Кількість камер, шт

2

Тип камер

Wi-Fi, IP

Тип корпусу

циліндричний

Ступінь захисту камер

IP66

Тип реєстратора

NVR

Процесор

HI3536D V100

Кількість під'єднуваних камер, шт

8

Тип підтримуваних камер

IP

SD карта

SD картка в комплекті

Кількість підтримуваних SD карт

1

Максимальний обсяг SD картки, GB

128

Ethernet LAN, Mbit

10/100

Стиснення відео

H.264, H.264+, H.265, H.265+ AI

Відеовихід

VGA, HDMI (MAX 1080P)

Роздільна здатність

2560x1440

Підтримувані реєстратором, MP

1, 1.3, 1.4, 2, 2.1, 2.4, 3, 4, 5

Управління поворотними камерами

є

Кількість USB-портів

2

Операційна система

Linux

Живлення, V/mA

5, 2000

Тип об'єктива

фіксований

Підсвічування, м

15

Роздільна здатність зображення

2304х1296

Кількість мегапікселів

3.0

Кут огляду

85

Фокусна відстань, мм

2.7

Комплектація

Відеореєстратор - 1 шт; Камера - 2 шт; Блок живлення – 3 шт; Миша – 1 шт; Патчкорд RG-45 - 1шт; Wi-Fi антени – 3 шт.

Довжина, мм

190

Ширина, мм

165

Висота, мм

150

Гарантія, міс

12

Вага, кг

1.3

Об'єм, м.куб

0.004703

Завантаження Комплект відеоспостереження бездротовий Wi-Fi з картою пам'яті Micro SD 128GB на 2 камери 3MP

ТипДатаМоваТип файлуЗавантаження
Додатки
XМЕye (Android)23.05.2022
ру
htmlЗавантажитиdownload
XМЕye (iOS)23.05.2022
ру
Завантажитиdownload
Драйвера
Плеєр для перегляду відео з SD карти18.08.2022
англ
zipЗавантажитиdownload
Інструкції
Скорочена інструкція29.08.2022
укр
pdfЗавантажитиdownload
widget helper

Зв'язатися з нами