Добрий день! Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Бажаємо приємного користування!
Гриша
Встановив цей комплект на дачі, бо часто їздити не можу. Функція розпізнавання це є топ тепер я 100% знаю, хто підходив до воріт Камери працюють стабільно навіть за містом картинка чітка і днем і ночью. Дуже зручно для заміського будинку
GreenVision
Добрий день! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Гарного Вам дня!
Кирилл Машок
Ставили цей комплект у невеликому офісі на вхідну групу і реально стало простіше контролювати, хто заходить. Камери нормально (ловлять) обличчя, система швидко їх розпізнає і можна потім без довгого перегляду знайти потрібну людину в архіві. Працює стабільно, без постійних зависань. Для такого рівня безпеки дуже навіть ок.
GreenVision
Добрий день! Дякуємо за Вашу оцінку! Приємного користування і чудового дня!