Брав відеореєстратор для великого об’єкта з розгалуженою системою камер справляється дуже впевнено. Особливо сподобалось, що він нормально тягне велику кількість потоків відео без втрати якості.
GreenVision
Добрий день! Нам приємно отримати Ваш відгук! Гарного дня та безперебійної роботи!
Вадим
реєстратором задоволені працює добре відео пише в хорошій якості
GreenVision
Вітаємо! Щиро вдячні за Ваш відгук, користуйтеся із задоволенням!
Ольга
Відмінний реєстратор, тягне всі камери без зависань. Для великого об’єкта саме те
GreenVision
Добрий день! Раді, що Вам усе сподобалося! Бажаємо комфортного користування та гарного настрою!