Загалом пристрій працює не погано, але є кілька непріємних моментів. При великому навантаженні іноді відчувається затримка у відображенні. Інструкція могла б бути детальнішою. Оцінюю на тверду четвірку
GreenVision
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук та бажаємо приємного користування!
Олег
Добротний реєстратор, відповідає заявленим характеристикам. Встановлення пройшло без проблем, інтерфейс зрозумілий. Камери підключаються швидко, збоїв поки що не помічав
GreenVision
Добрий день! Щиро вдячні за відгук! Бажаємо Вам комфортного користування!
Сергій
Я й гадки не мав, що IP-реєстратор може так легко справлятися з великою кількістю камер одночасно. Зображення супер чоткоє, управління та налаштування - легше не буває Рекомендую всім, хто хоче якісну систему відеоспостереження!
GreenVision
Добрий день! Дякуємо за зворотний зв’язок! Бажаємо приємної експлуатації та чудового дня!