ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Контроль якості

Контроль якості

Кожна позиція з асортименту товарів ТМ GreenVision проходить трирівневу систему контролю якості:

Ми з упевненістю можемо стверджувати, що придбане у нас обладнання буде служити Вам довгі роки, тому ми надаємо свою власну гарантію на всі категорії товарів.

Це означає, що в разі виходу з ладу обладнання, ви звертаєтеся безпосередньо до нас або до наших представників. Ремонтувати техніку буде наш власний сервісний центр, тому ми можемо гарантувати Вам мінімальні терміни та максимальну якість ремонту.

Гарантія

Гарантія

Термін гарантійного обслуговування обладнання ТМ GreenVision залежить від моделі.Строк гарантії вказано у картці товару (розділ "Характеристики"). Підтвердженням права на безплатне гарантійне обслуговування служить заповнений гарантійний талон з печаткою продавця. У гарантійному талоні обов"язково вказується: модель, серійний номер товару, гарантійний термін і дата продажу. Для отримання безплатного гарантійного обслуговування, будь ласка, зберігайте гарантійний талон протягом усього терміну експлуатації товару.

Щоб відправити обладнання в сервіс, необхідно:

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

У разі виникнення технічних питань, звертайтеся в службу технічної підтримки:

0800309988

або сервісний центр у вашому місті:

Контакти
Етапи та терміни обслуговування в сервісних центрах:

Повернення

Повернення

Будь-який товар, придбаний в нашому магазині greenvision.ua можна повернути або обміняти протягом 14 днів після покупки. При цьому товар повинен бути належної якості, а саме:

Ви можете відправити нам товар для повернення або обміну, перевізником Нова пошта (транспортні витрати оплачує покупець). Реквізити для повернення / обміну товару можна дізнатися у Вашого менеджера.

Бесплатная доставка

Новою поштою від 1500 грн

Каталог

Отримай знижку -5%

Підпишись на розсилку та отримай промокод на знижку -5%

Подписаться