Покупайте официальные продукты Green vision! Покупайте официальные продукты Green vision!

Купуючи фірмове обладнання Green Vision, ви отримуєте 100%:

1

Продукцію високої якості з гарантією від виробника

Green Vision - забезпечує користувачів надійним і високоефективним обладнанням, яке має здійснювати цілодобовий контроль безпеки приватної, громадської та державної власності. Технічне завдання для серійного виробництва обладнання Green Vision формується після того, як випробувальні зразки витримують багатоступеневий контроль якості та функціональних можливостей. Використовуючи новітні технології, ми створюємо ефективні системи безпеки та контролю, якими зручно користуватися у будь-яких умовах. Доступна ціна, надійність у використанні та зрозуміле ПЗ роблять нашу продукцію популярною у широкого кола споживачів. Кожна з одиниць обладнання, в залежності від моделі, має гарантію від виробника не менше ніж 24 місяці

2

Цілодобову технічну та інформаційну підтримку

Фахівці підрозділу «СЕРВІСНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ GREEN VISION» вивели роботу зі споживачем на якісно новий рівень. Компанія має понад 50 сервісних центрів на всій території України. Крім того, користувачі можуть отримати кваліфіковану консультацію з налаштування, обслуговування та оновлення програмного забезпечення телефоном або онлайн, через будь-який месенджер На офіційному сайті компанії завжди можна знайти фото, технічні характеристики, опис функціональних можливостей, інструкції з налаштування обладнання, оновлене ПЗ та іншу корисну інформацію Ми надаємо нашим партнерам, які професійно монтують системі відеоспостереження та контролю доступу від Green Vision, безплатне навчання з отриманням відповідного сертифікату.

3

Заходи безпеки для кожного українця

Засновники Green Vision, зіткнувшись на власному досвіді з низькою якістю обладнання та послуг, зібрали команду висококваліфікованих фахівців. Ми намагаємося зробити продукти компанії більш зручними, простими й зрозумілими для споживачів. Компанія тримає курс на прозору цінову політику та контроль вартості наших товарів на ринку. Обладнання Green Vision має бути доступним кожному споживачу. Відеокамери, домофони та реєстратори мають багатомовне зручне меню. Кожен користувач може обрати для себе комфортну мову для налаштування та керування системою відеоспостереження. Обладнання Green Vision підтримує всі стандартні міжнародні протоколи зв"язку, тобто є сумісним з технікою інших брендів та легко інтегрується в охороні системи без додаткових витрат.

...й найголовніше – ви будете впевненими у якості та надійності в експлуатації обраного обладнання,

Офіційну техніку Green Vision можна купити у наших наступних дистриб"юторів:

Безкоштовна доставка

Новою поштою від 1500 грн

Каталог

Отримай знижку -5%

Підпишись на розсилку та отримай промокод на знижку -5%

Подписаться