1. Відеоспостереження у приватному будинку, як встановити своїми руками?
 2. 3 основні функції системи відеоспостереження для приватного будинку
 3. Вирішили встановити відеоспостереження своїми руками, з чого почати?
 4. Як зібрати класний комплект відеоспостереження власноруч?

Відеоспостереження у приватному будинку, як встановити своїми руками?

Обираючи ефективний спосіб  контролювати безпеку у приватному будинку, потурбуйтеся, як зробити домашнє відеоспостереження своїми руками – поговоримо про це з експертами GreenVision.

3 основні функції системи відеоспостереження для приватного будинку

 главные функции системы видеонаблюдения для частного дома

 • Безпека. Відеоспостереження дозволяє  контролювати свою власність та захищати її від крадіжки, вандалізму та інших незаконних дій. Установка відеоспостереження своїми руками забезпечує мешканцям приватного будинку відчуття захищеності, комфорту та спокою.

 • Віддалений контроль. Підключивши спеціальне програмне забезпечення, користувач може віддалено переглядати свої камери через мобільні пристрої або комп'ютери у будь-який час та з будь-якого місця. Це особливо корисно для тих, хто часто відсутні вдома або мають кілька об'єктів нерухомості, які необхідно контролювати.

 • Спостереження за дітьми, людьми похилого віку або тваринами, контроль роботи домашнього персоналу. Сучасні системи пропонують високоякісне відео, можливості запису та аналітику для автоматичного виявлення руху чи інших подій. За допомогою записів з камер спостереження можна легко розв'язувати будь-яке спірне питання та проконтролювати роботу домашнього персоналу (няня, клінінг, кухар, садівник тощо).

Вирішили встановити відеоспостереження своїми руками, з чого почати?

Решили установить видеонаблюдение своими руками, с чего начать

Етап перший – визначте цілі та завдання відеоспостереження

Забезпечення безпеки, контроль прибудинкової території, можливість віддаленого моніторингу або інші функції, які виконуватиме відеоспостереження у вашому будинку, визначають кількість та тип обладнання для встановлення.

Чим ясніше буде поставлено цілі, тим простіше вибрати відповідне обладнання для відеоспостереження, встановлення своїми руками буде набагато простіше, якщо купити готовий комплект відеоспостереження для приватного будинку.

Етап другий - складіть схему розташування камер

Як зібрати відеоспостереження своїми руками, ключові зони розташування камер:

 • вхідні ворота
 • двір
 • гараж
 • вхідні двері та вікна
 • місця, де зберігаються гроші та матеріальні цінності.

Уважно проаналізуйте та визначте потенційні точки входу для зловмисників та виберіть місця для встановлення камер, щоб вони охоплювали ці області. Зверніть увагу на освітлення в кожній зоні розташування камер, щоб покращити якість відео у темний час доби. Складіть схему таким чином, щоб сторонні предмети (дерева, стіни, меблі тощо) не закривали кут огляду камер відеоспостереження.

Етап третій – вибір типу обладнання для відеоспостереження

Гібридні камери відеоспостереження призначені для нерухомого спостереження у певній галузі. Камери з фіксованим або регульованим фокусом підходять для основного контролю та спостереження всередині та навколо будинку.

Поворотні камери (PTZ) мають можливість обертання і нахилу, що дозволяє охоплювати великі області. Підходять для об'єктів з великою територією або там, де потрібне активне відстеження руху.

IP-камери мають високу роздільну здатність і додаткові функції, такі як детекція руху і запис на мережеве сховище. Якщо ви цінуєте якість у поєднанні з сучасними технологіями, встановіть IP відеоспостереження своїми руками.

Бездротові Wi-Fi камери прості в установці та підходять для об'єктів, де провідна інфраструктура може бути проблематичною. Wi-Fi камери – бюджетне відеоспостереження своїми руками для приватних будинків чи квартир, розташованих у «старому фонді».

Як зібрати класний комплект відеоспостереження власноруч?

Підключення

Якщо ви вибрали дротову систему, підберіть потрібні кабелі (коаксіальні, Ethernet тощо) і організуйте прокладку дротової мережі.

Здійсніть правильне підключення камер, відеореєстратора та інших компонентів, дотримуючись інструкцій виробника.

Якщо ви вирішили зробити відеоспостереження на основі Wi-Fi камер, подбайте про доступність розеток для підключення обладнання до мережі 220V. Крім того, для ефективної роботи бездротової системи відеоспостереження необхідно надійне та швидкісне підключення до мережі Ethernet через роутер або маршрутизатор.

Регулювання та тестування

Встановіть камери відповідно до плану розміщення, переконайтеся, що вони охоплюють потрібні зони.

Перевірте якість зображення та відео на моніторах або пристроях.

Перевірте функції, такі як запис, віддалений доступ та детекція руху, щоб переконатися у їхній працездатності.

Встановлення відеореєстратора та зберігання даних

Встановіть відеореєстратор та налаштуйте його для запису відео з камер.

Визначте метод зберігання даних (внутрішній жорсткий диск, мережеве сховище, хмарне сховище тощо) та налаштуйте відповідні параметри.

Домашнє відеоспостереження власними силами - забезпечення безпеки обладнання

Встановіть камери відеоспостереження у місцях, захищених від несприятливих погодних умов (навіс чи козирок) та потенційних вандалів.

Забезпечте надійне живлення камер і відеореєстратора, використовуючи резервні джерела живлення для систем відеоспостереження.

Встановлення відеоспостереження власними силами потребує певних навичок та знань.

Якщо у вас виникають сумніви або ви не почуваєтеся впевнено, рекомендуємо звернутися до професіоналів.

Отримати безкоштовну консультацію фахівців GreenVision

+38 (067) 474 48 98

Читайте також:
videonablyudenie-svoimi-rukami-banner
Стаття
7/28/23,
Відеоспостереження у приватному будинку

Забезпечте безпеку будинку: встановлення відеоспостереження своїми руками від GreenVision. Відстежуйте, контролюйте та захистіть свій будинок легко!

Videonablyudenie-dlya-kommercheskih-predpriyatij-banner
Стаття
9/30/23,
Відеоспостереження для комерційних підприємств

Моніторинг та безпека з GreenVision: дізнайтеся, як відеоспостереження покращує роботу офісів та виробництв, і навіщо вам потрібні камери.

Kak-podklyuchit-Wi-Fi-router-bez-pomoschi-specialista
Стаття
9/23/23,
ЯК ПІДКЛЮЧИТИ WI-FI РОУТЕР БЕЗ ДОПОМОГИ СПЕЦІАЛІСТА?

Налаштування Wi-Fi роутера та оптимізація домашньої мережі своїми руками. Прості кроки для стабільного підключення до Інтернету без спеціалістів.

widget helper

Зв'язатися з нами